Jump to content
Sign in to follow this  
Zizu

08.01.2014.

Recommended Posts

01:00,Toronto Raptors-Detroit Pistons,tip Raptors - 5,5,@ 2.00,Marathon Bet,6/10
 
  Veceras se u Air Canada Centru sastaju domaci Raptorsi,sa gostima iz 'grada automobila'..Ono sto karakterise ovaj mec je,da se sastaju 2 ekipe koje su mozda podjednake po kvalitetu,ali ja ne mislim tako..Domacini su vezali 2 poraza,ali protiv koga-Pacersa sinoc u gostima,a znamo kako Indijana igra kuci(17-1),i to mizeran poraz,od 7 razlike,a mec pre toga su izgubili kod Heata,i to isto tesno..(5 razlike)..Imaju skor 7-3,i kada bi anulirali ta 2 vezana poraza,mogli bi reci da je Toronto u formi..Kuci ne briljiraju,i to je ono sto me brine,6-8 nije dobro,ali siguran sam da ce to veceras popraviti..Domacine predvodi sjajni bek,DeRozan,igra u odlicnoj formi,sjajnoj odbrani Pacersa je ubacio 28 poena,a i Majamiju je utrpao 26 poena,u ta 2 vec spomenuta poraza..Play im je Lowry,prilicno dobar igrac,konstantan je,dosta asistira,a prilicno i pogadja..Krilni centar Amir Johnson je sasvim solidan igrac,moze da odigra dobro,ali moze i kao protiv Pacersa da bude ocajan...Mladi centar iz Litvanije Valanciunas tek treba da se dokaze,prva mu je sezona,ali zasad nije los..Na klupi su im 2 zaista zanimljiva veterana,koji nikako da prorade,Salmons i Hayes,i ja jednostavno znam da njih dvojica mogu vise,nadam se da ce veceras to i dokazati..Gosti iz Detroita su totalno van forme..5 poraza vezanih,protiv prilicno losih ekipa,govore da nesto ne stima..Stuckey im je out,i ocito im puno fali..14-21 skor,3-7 forma,na strani cak i solidnih 8-9...ali nesto ne stima ..Predvodi ih sjajni play Jenings,koji je totalno van forme,sutira 2/12 i 2/14 u zadnja 2 meca,a i u prethodnih nekoliko nije nista bolji..Krilni centar Monroe je takodje dobar igrac,i za razliku od Jeningsa je u formi..Josh Smith je povecao minutazu u zadnjih par meceva,i deluje da opravdava ocekivanja..Mladi Drumond na poziciji centra takodje zavredjuje paznju,konstantno je u double-double ucinku..Iako sam nahvalio nekoliko igraca Pistonsa,i dalje tvrdim da tamo postoji neki problem,koji mi ne vidimo,i dok je tako,ja cu probati protiv njih,kao i veceras,gde cu uzeti pobedu domacina sa 6 i vise razlike,sa ipak opreznijim ulogom..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naziv kladionice: SuperSport
Broj para iz kladionice: 979 
 
Vrijeme odigravanja: 02:00
Naziv para: NewOrlean-Washingt
Tip para: 1X
Tečaj: 1.550
 
Ev. dobitak: 6.550
Ev. gubitak: 1.550

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...