Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

13.01.2014.

Recommended Posts

Hockey, NHL01:00 CET (14/01/2014)Carolina Hurricanes - Calgary Flames(1X2)Pick: Carolina HurricanesOdd: 1.90Bookie: bet365Stake: 6/10Večeras se na PNC Arena, Raleigh,( North Carolina) igra meč između domaćih Hurricanesa(19-17-9, 47 pts) i gostujućih Flamesa(15-24-6, 36 pts)...Svakako bi ovde dao prednost domaćij Car. koja je konačno zaigrala dobro vezali su bili 5 pobeda iako su izgubili zadnji meč protiv Columbusa na gostovanju imaju tri vezane pobede kući i ponovo su se posle dobrih igara u zadnje vreme vratili u konkurenciju za Pley of i večeras moraju da dobiju ovake mečeve  ako hoće da zadrže šanse za doigravanje.Opet idem kontra Calgarya o koima sam već par puta govorio da su igrački možda i najlošiji tim u celoj ligi nadam se da me ni večeras neće razočarati.Carolina ima par sjajnih igrača oporavio se i sjajni Eric Staal koji bi večeras trebao da se vrati u postavu iako im je problem neefikasnost to nije bio problem u zadnje vreme ne računajući poslednji meč ali jeste odbrana koja je dobijala dosta golova iako se topopravilou zadnjih 5/6 mečeva večeras bi odbrana morala da odigra dobro jel dolazi jedan od najneefikasnijih timova u ligi posebno uzadnje vreme.Dok Calgary zaista igra katastrofalno imaju 7 poraza u zadnjih 8 mečeva posebno im kriminalno igra napad koji je dao na prošlom meču konačno go posle dva meča bez i jednog postignutog gola samo su Coloradu dali 4 gola u zadnjih 8 mečeva a na svim ostalim mečevima na dva meča sudali po jedan gol a na čak 5 mečeva nisu dali nijedan gol!!!Do pre jedno mesec pa i više bio im je prosek na naekih 2.85 golova po meču što sam govorio da je nerealno za tako loš roster ekipe a sad im je samo 2.18 dok im je i odbrana dosta loša sa preko 3 gola po meču.Uz to imaju i na ovako tanak roster par povreda jedino na njihovoj strani je tradicija jel na zadnjih 8 mečeva imaju 6-2 protiv Car. ali neigraju često to je bilo kad je Cal. bio neuporedivo kvalitetniji ali i te dve pobede Carolina je zabeležila kući gde imaju dve vezane pobede nad Calg. i to jedna veoma ubedljiva od čak 6-1!!!Kako god bilo po meni je Carolina u ovom trenutku svakako mnogo kvalitetnija ekipa i u mnogo boljoj formi što se nadam daće večeras i dokazati i uzimam njihovu pobedu na meču...!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naziv kladionice: Unibet
 
Vrijeme odigravanja: 02:00
Naziv para: New Orleans Pelicans - San Antonio Spurs
Tip para: San Antonio Spurs -9.5
Tečaj: 2.500

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...