Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

18.01.2014.

Recommended Posts

Hockey, NHL
20:00 CET (18/01/2014)
Winnipeg Jets - Edmonton Oilers(Total Goals)
Pick: Over 5.5 
Odd: 1.86
Bookie: Marathonbet
Stake: 7/10


Večeras se na MTS Centre (Winnipeg, Manitoba) se igra meč između domaćih Jetsa(21-23-5, 47 pts) i gostujućih Oilersa(15-30-5, 35 pts)...
Na ovom meču ću uzeti over golova sumnjam da će još dugo biti ovako dobra kvota na over!!!
U Kanadskom dvoboju obe ekipe igraju dosta otvoren hokej sa puno datih ali i primljenih golova.
Jetsi daju 2.71 golova po meču ali dobijaju još više čak 2.88 zadnjih 5 mečeva su odigrali overe od čega čak tri sa 7,9 i 11 golova po meču dok na zadnjih 10 mečeva imaju 7 overa.
Sa druge strane ekipa Oilersa koja igra u zadnje vreme hokej sa najviše golova odigrali su čak 9 vezanih overa i to su prekinuli u prošlom meču sa Min. što je biloi za očekivati gde je palo opet 5 golova.
Napad im daje ne previše 2.54 ali dobijaju neverovatnih 3.48 golova po meču.
I tradicija njihovih mečeva je apsolutno overaška imaju 4 vezana overa i to ni jedan ispod 8 golova dok na zadnjih 10 mečeva imaju čak 9 overa -

12/23/13  EDM 6 - WIN 2  
10/01/13  EDM 4 - WIN 5  
02/27/12  WIN 3 - EDM 5  
02/19/11  EDM 5 - WIN 3
11/15/09  WIN 3 - EDM 2  
03/12/09  EDM 3 - WIN 4 (OT)  
01/20/08  WIN 2 - EDM 4  
02/11/07  EDM 5 - WIN 1  
02/11/04  EDM 5 - WIN 1  
02/23/03  EDM 3 - WIN 3

Nadam se ponovo jednom otvorenom meču sa dosta golova i uzimam over za nešto jači ulog...!!!
Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hockey, NHL
04:00 CET (19/01/2014)
Vancouver Canucks - Calgary Flames(1X2)
Pick: Vancouver Canucks
Odd: 1.83
Bookie: bet365
Stake: 6/10


Večeras se na Rogers Arena, Vancouver,( British Columbia, Canada) igra meč između domaćih Canucksa(24-16-9, 57 pts) i gostujućih Flamesa(16-26-6, 38 pts)...
Još jedan Kanadski derbi u kojem ću ja dati prednost Canucksima iako se nalaze u najgoroj formi od početka sezone ali ako nemogu da pobede po meni najgori tim u ligi onda stvarno neznam koga će!!!
Tim koji je počeo sezonu odlično upao je u neverovatnu krizu imaju 2-8 na zadnjih 10 mečeva u seriji su od 3 poraza gde su pre tri dana doživeli jednuod najgorih katastrofa u istoriji u porazu od Dacksa od 9-1 ali jednostavno je sve krenulo na tom meču kako netreba čak 6 PP golova su dobili sve je ulazilo nisu bili toliko inferiorni kako to rezultat pokazuje.
Iako odbrana igra dobro na zadnja 3 od 4 meča ne računajući taj meč sa Dacksima su dobijali samo po jedan gol iako su čak 2 meča izgubili sa 1:0 moguć je i povratak Luonga večeras na gol.
Nadam se i da napad koji je svakako kvalitetan zaigrati mnogo bolje mislim da je večeras idealna prilika za to protiv jedne od najgorih odbrana u ligi.
Nadam se da će sjajni coach John Tortorella naći način da dođu do pobede koja ćedići ekipu.
Sa druge strane Flamesi koji igraju jako loše imaju 2-8 na zadnjih 10 mečeva pobedilio su pre tri meča Carolinu sa 2:0 ali ne zahvaljujući nekoj svojoj sjajnoj igri već zbog indolentnosti Car. koja je mislila da će pobeda doći sama od sebe ali nakon toga opet dva ubedljiva poraza.
Mislim da ovde sve zavisi od Vancouvera koji ako odigra dobro će i pobediti i tradicija je apsolutno na strani Canucksa -

Flames are 0-4 in the last 4 meetings in Vancouver.
Flames are 5-16 in the last 21 meetings.

Kako bilo uzimam pobedu Canucksa u meču....!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
04:00 Vancouver - Calgary........1 @ 1.78
 
 
Unibet
 
 
Činilo se da je John Tortorella konačno posložio kockice u Canucksima kad su ubilježili 8 pobjeda u 10 mečeva (period oko nove godine), ali su onda mnogo popustili. Uslijedio je niz teških utakmica, pravih derbija i Canucksi sa sada na ivici play-offa, a u posljednjih 10 utakmica su zabilježili samo 2 pobjede i 8 poraza (3 nakon OT). Prije par dana su imali nevjerovatan meč protiv Ducksa kad je sve izmaklo kontroli i kad su imali (pazi sad) 73 minute isključenja, a posljedica toga je bilo 6 golova iz PP za Duckse i konačnih 9-1. Ipak, u narednom meču su poraženi kod Phoenixa sa 1-0. Odbrana djeluje dobro, a odbrana Flamesa je toliko loša da ja vjerujem da će Canucksi zabiti 3 ili 4 gola što bi trebalo biti više nego dovoljno za pobjedu. Canucksi tu nesreću da su na zapadu gdje će čak 10-ak bodova više biti potrebno da se udje u play off i generalno, na zapadu je mnogo jača konkurencija. U tu konkurenciju sigurno ne spadaju Flamesi, koji su predzadnji na tabeli, jako loše igraju i dali su samo 12 golova u posljednjih 10 utakmica i imaju najgori učinak od svih ekipa u tom periodu. 
 
Od izostanaka, za Canuckse neće igrati: Luongo (upitan), Burrows, Santorelli, Alberts, Stanton, a upitan je i Henrik Sedin iako ja mislim da će igrati.
 
Za Flamese večeras neće igrati: Camalleri, Glencross, Russel, a za Jonesa se očekuje da se večeras vrati na led.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NHL01:00, Detroit Red Wings - Los Angeles Kings, Tip Under 5.5 (0-5), 1.55 Mozzart, 8/10ili za neki dublL.A, je oduvek bio teski underas i moja omiljena ekipa za under a i Detroit ima puno undera u zadnje vreme, odbrana im je dobra a u napadu bas i nisu nesto , dovoljno je pogledati zadnje rezultate i medjusobne da ne pisem previse kad se tu sve vidihttp://www.betexplorer.com/hockey/usa/nhl/detroit-red-wings-los-angeles-kings/juSNxv9H/

 

Golmani:J. Quick je 18 puta branio protiv Detroita (3.14 GAA, .900 SV%), a ove sezone u gostima ima 7 nastupa (2.1 GAA, .923 SV%).J. Howard je 14 puta branio protiv LA-a (2.44 GAA, .925 SV%), a ove sezone kod kuce ima 14 nastupa (2.69 GAA, .906 SV%).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...