Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

21.01.2014.

Recommended Posts

Hockey, NHL01:00 CET (22/01/2014)New York Rangers - New York Islanders(Money Line)Pick:  New York IslandersOdd: 2.76Bookie: MarathonbetStake: 4/10Večeras se na Madison Square Garden,( New York, New York) sastaju domaći Rangersi(27-21-3, 57 pts) i gostujući Islandersi(20-24-7, 47 pts)...Svakako derbi VELIKE JABUKE u kojem se domaći Rangersi favorizuju po meni i preterano kvota na njih konstantno pada i ja moram uzeti bet na Islanderse ML po ovakoj kvoti makar i za manji ulog!!!Mislim da će dobar deo Amerike biti na Rangersima što je očigledno cilj VEGASA koji ih još više favoriozuje možda ja grešim ali mislim da Ostrvaljani imaju svojih šansi večeras.Oba tima su u dobroj formi Rangersi imaju 7-2-1 dok Islandersi 7-3-0 u zadnjih10 mečeva.Rangersi zaista izgledaju dobro u zadnje vreme ali lakše dobijaju na gostovanjima dok se kući muče večeras su bez prvog golmana H. Lundqvista dok bi na golu Islandersa trebao da se vrati prvi golman E. Nabokov.Islandersi igraju izuzetno u zadnje vreme napad deluje fantastično igraju izuzetno agresivno i mislim da neće večeras biti lako Rangersima.Kako bilo večeras će u Medisonu na ledu biti puno varnica i naboja ali kako bilo po meni je večeras ML na Islanderse veliki value i uzimam ih po sajajnoj kvoti...!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hockey, NHL01:00 CET (22/01/2014)Columbus Blue Jackets - Los Angeles Kings(Total Goals)Pick: Under 5   Odd: 2.040Bookie: Pinnacle SportsStake: 5/10Večeras se na Nationwide Arena,( Columbus, Ohio) igra meč između domaćih  Blue Jacketsa(24-20-4, 52 pts) i gostujućih Kingsa(29-15-6, 64 pts)...Plave Jakne se nalaze u sjajnoj formi imaju 6 vezanih pobeda sa kojima su ušli u konkurenciju za doigravanje ali ja ću na večerašnjem meču izbeći igru na pobednika i uzeću under golova!Iako Columbus je u zadnje vreme veoma efikasan mislim da im to večeras neće biti lako jel će naspram sebe imati jednu od najboljih ako ne i najbolju odbranu u ligi uz to imaju i par povreda u napadu!Sa druge strane Kingsi koji nisu efikasni imaju problema sa realizacijom ali isto tako imaju izuzetnu odbranu koja dopušta samo 1.94 golova po meču iako večeras na gol za Kingse ide mladi Martin Jones koji ove sezone je dobio priliku 11 mečeva i ima izuzetnu statistiku dopušta samo 1.41 gol po meču uz izuzetan procenat odbrana 0.95 SV%.Kingsi igraju dan za danom meč i sigurno nisu sveži za neko žestoko vijanje po ledu i verujem da će probati da umrtve igru i ići na ono šta najbolje znaju mali broj golova.Na njihova zadnja dva meča je padalo po 3 gola  nadam se i sad tvrdom meču i uzimam under golova...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...