Jump to content
Sign in to follow this  
HaRe!

23.01.2014.

Recommended Posts

17:45, CSKA - Real Madrid, tip: CSKA +6.5, @1.53, 8/10, bet365Nevjerovatna je serija Real Madrida ove sezone, pa ljudi još nisu ubilježili niti jedan poraz u svim takmičenjima. Imaju zaosta odličnu ekipu, na svim pozicijama su odlično popunjeni tako da ovi rezultati možda i ne čude, ali ipak treba dosta koncentracije, volje i želje da se ne doživi niti jedan poraz do ovog dijela sezone. U večerašnjoj utakmici, oba trenera i Messina i Laso neće moći računati na po jednog igrača, za CSKA neće nastupiti Hines, dok Jaycee Carroll nije otputovao za Moskvu. Priča se kako Kaun i Weems neće nastupiti zbog bolesti i povrede, ali ja mislim da od toga nema ništa, malo Messina opušta goste koji su favoriti u ovoj utakmici i na koje kvota pada. Ipak, ja sam mišljenja da njima neće biti niamlo lahko večeras u Moskvi, nekad i oni moraju izgubiti, a ko će ih namučiti ako to neće biti ruski prvak CSKA. Uzimam nešto sigurniju varijantu da Moskovljani ne gube sa sedam ili više koševa razlike, neće se CSKA tako lahko predati, očekujem egal utakmicu koja bi čak možda mogla otići na stranu domaćina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

19:00, Fenerbahce - Panathinaikos, tip: Fenerbahce -1.5, @1.53, 8/10, bet365

 

Sa večerašnjim porazom Fener bi se doveo u veoma tešku situaciju i sa skorom 0-4 bilo bi mu veoma teško da se plasira u četvrtfinale Eurolige. Dakle, trenutno nemaju niti jednu pobjedu i sa tri poraza se nalaze na dnu grupe zajdno sa Anadolu Efesom. S druge strane, Panathinaikos je prvi sa tri pobjede i bez ijednog poraza i oni lagano mogu ući kako u ovu utakmicu tako i u nastavak ovog drugog dijela Eurolige. Željeko Obradović je ipak prevelika trenerska veličina da bi sebi dopustio jedan takav luksuz da bude poražen i u večerašnjoj utakmici i to od kluba kojeg je trenirao mnogo godina i sa kojim je osvojio pregršt trofeja. Dakle, uzimam pobjedu Fernerbahce sa najmanje dva koša razlike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naziv kladionice: bet365
Broj para iz kladionice:

Vrijeme odigravanja: 20:05
Naziv para: MaccabiTel Aviv vs Partizan (Ad.point spread)
Tip para: Partizan +14.5
Tečaj: 1.550

Ev. dobitak: 6.550
Ev. gubitak: 1.550

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...