Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

28.01.2014.

Recommended Posts

Hockey, NHL01:00 CET (29/01/2014)Toronto Maple Leafs - Tampa Bay Lightning(Total Goals)Pick: Over 5.5Odd: 1.92Bookie: MarathonbetStake: 6/10Večeras se na Air Canada Centre,( Toronto, Ontario, Canada) igra meč između domaćih Maple Leafsa(27-21-6, 60 pts) i gostujućih Lightningsa(31-16-5, 67 pts)...Meč u kojem ću uzeti Over golova koji mi se čini da je dosta realan na ovom meču.Toronto igra izuzetno efikasno u zadnje vreme imaju čak 8 Overa na zadnjih 10 mečeva od toga čak 7 vezanih a samo dvaput je padalo po 5 goloava na mečevima gde nije ušao Over.I napad je dosta efikasan daje 2.7 golova po meču imaju i fantastičan Power Play koji je 1 na Istoku sa 28.06% dok je odbrana lošiji deo tima dobijaju čak 2.97 golova po meču.Sa druge strane Tampa koja igra dobro van svakih očekivanja posebno nisu pali posle povrede najboljeg igrača Stamkosa i dalje su sjajni 3 na Istoku dolaze u Toronto posle tri vezane pobede i oni imaju 7 Overa na zadnjih 10 mečeva i 4 vezana Overa i to 2 sa po 7 golova jednom 8 i jednom čak 9 golova.Oni su efikasniji od Tor. i daju prosečno 2.87 golova iako im je odbrana i dalje na 2.36 po meču ali ta je statistika najvećim delom iz prvog dela sezone gde im je odbrana bila mnog čvršća št i nije bilo realno dok u zadnje vreme dozvoljavaju mnogo veći broj golova.Na zadnjih 10 međusobnih susreta bilo je 7 overa isto tako i u Tor. -Over is 4-1-1 in the last 6 meetings in Toronto.Kao i tri vezana Overa na njihovim mečevima -4/24/13  TB 5 - TOR 2  03/20/13  TOR 4 - TB 2  02/19/13  TB 4 - TOR 2Mislim da će i kvota ići dole no kako bilo Uzimam Over na meču...!!!

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hockey, NHL
02:00 CET (29/01/2014)
Winnipeg Jets - Nashville Predators(1X2)
Pick: Winnipeg Jets
Odd: 2.24
Bookie: Marathonbet
Stake: 5/10


Večeras se na MTS Centre, Winnipeg,( Manitoba, Canada) igra meč između domaćih Jetsa(25-24-5, 55 pts) i gostujućih Predatorsa(23-23-8, 54 pts)...
Ja bi na ovom meču dao svakako prednost domaćinu i uzeću njihovu pobedu na meču.
Jetsi iako zaostaju za mestom koje vodi u pley of svakako imaju kvalitetan tim još ima jako puno mečeva i sigurno ako budu igrali kao u zadnje dve nedelje da ih lako možemo videti i u doigravanju.
Naime igraju fantastično u zadnjih 7 mečeva imaju čak 6 pobeda gde su naneli prvi poraz kući jednom Anahejmu kojem je to prvi poraz u sezoni kući u regularnom toku izgubili su u tih 7 mečeva samo od Sharksa u gostima  i to sa samo 1:0 dok su pre dva dana naneli porac i Hawksima i to u Chi. sa 3-1 iako su domaćini dominirali gotovo dve trećine ali su Jetsi u 3 tr. okrenuli i odneli pobedu.
Ono što je najveći problem odbrana je na mečevima sa najjačim ekipama pokazala da može i da odigra dobro.
Nadam se da posle sjajnih rezultata protiv najjačih ekipa u NHL-u večeras će dokazati i potvrditi sjajnu formu.
Sa druge strane Predatorsi nepredvidiva ekipa koja po meni stoji i više nego što bi trebala nedostatak kvaliteta nadoknađuju borbenošću ali mislim da polako im se igra raspada.
Nekad izuzetno tvrd tim je počeo da igra otvorenije u čemu se ne snalaze od povrede prvog golmana sjajnog Reine se odrazilo na to da dobijaju skoro 3 gola po meču dok je napad uvek imao problema sa realizacijom.
Neigraju dobro imaju 4-6 na zadnjih 10 mečeva kao i to da imaju dva poraza protiv dva tima koja su možda i najlošija u ligi Calg. i na prošlom meču i Edmontona koji je posle 6 vezanih poraza ih pregazio sa čak 5-1 i sigurno da u Manitobu ne dolaze u sjajnom raspoloženju u jedno od najbučnijih ledenih dvorana u NHL-u.
Kako bilo mislim da je u ovom momentu je sve na strani Jetsa i uzeću njihovu pobedu....!!!
Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hokej - NHL 
01:00h Philadelphia Flyers - Detroit Red Wings
Tip: Vise od 5.5 golova 
Kvota: 2.16 
Marathonbet

Steve Mason krece na golu Flyers-a, 19-13-5 sa 2.64 GAA i 0.913% SV.Protiv Red Wings-a ima balans od 9-10-2 sa 2.85 GAA i 0.917% SV. Na poslednih H2H duel je dozvolio 3.02 GAA, uspeo da odbrani 32 sa 35 SPG sa 0.914% SV. Trenutno je u jako losa forma, na poslednih 4 starta je dozvolio 14 primenih golova sa prosek od 3.5 GAA i 0.861% SV.
Jonas Gustavsson krece na golu Wings-a, 13-3-3 sa 2.47 GAA i 0.914% SV. Protiv Flyers-a ima balans od 0-2-1 sa 3.27 GAA i 0.888% SV. Na poslednih 4 starta nije brilijantan, dozvolio je 12 primenih golova sa 3.00 GAA i 0.913% SV.
Phila trazi prekidanje serija od 4 vezanih poraza. Roster je trenutno bez nikakve problem oko odigravanje meceva sa mnogo golova gde su uspeli jos jednom da prikaze svoji najbolji i najgori deo igre. Vezali su 6 overa na poslednih 7 meceva, 2 vezanih na posledni 2 duela. Odbrana sa puno problema, Mason je jako los, napad radi kako treba. Sa druge strane, nakon par vezanih meceva sa mali broj golova, Wingsi se opet vracaju na svoje stare navike. Konacno, krenuli si da igraju mnogo bolje. Vezali 2 overa od poslednih 3, napad uzasno dobar dok defanzivna linija uzasno losa. 
IMO, ja mislim da postavljene kvote pretstavljaju value. Imamo dva golmana koji brane uzasno na poslednih par meceva, dve totalno brutalno lose defanzive i dva odlicna napada koji su napokon usli u golgeterski ritam, ja bih pokusao sa overa. Nadam se da cemo videti jedan krajno ofanzivan i produktivan hokej duel sa mnogo golova na obe strane.
Sretno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...