Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

29.01.2014.

Recommended Posts

Pozdrav društvu i gostima! :57bye:  :kahva:Uspješan dan!  :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Pozdrav ekipa

 

Haha,e jesi maler.

 

Nisam mogao verovati sinoc kad sam video da su odlozili...

 

Bas steta..ja sam jednom tako davno uhvatio MLB,i fino naplatio...

 

Ma ima u nasim lokalima vecito gresaka samo sto ih obicno brzo isprave...Najjaca koju sam ja nasao bila je u Bet-live kladionici gde su kvote bile postavljene na sledeci nacin...

 

Barcelona-Murcia 1=1.05 X=16 2=9,7  1X=7,8 X2=9,2

 

Real,Barsa,Zvezda,Partizan,Dinamo,Porto,Juve.... daju gol,kombinovanje na tiketima da na svakom bude 4 para da ne bi isli na proveru i lupaj...

Nakon nekih 85 odigranih tiketa su blokirali...

 

Ili npr:

Maccabi-Laboral Ukupno poena 11.5 vise 1.85 manje 1.85

Maccabi-Laboral+162.5 H1 1.85 H2 1.85

 

Ziveli nasi lokali :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Pozdrav ekipa

 

 

Nisam mogao verovati sinoc kad sam video da su odlozili...

 

 

 

i bas ta varijanta moze dovesti do toga da izgubis iako si pre utakmice mislio da je to 100% nemoguce! NAime, posto je utakmica odlozena, jedna kladionica ti zadrzi novac jer ceka da se utakmica odigra do sledeceg kola ili do utorka, a druga ti konstatuje kvotu jedan i ponisti utakmicu. Naravno sad si opet na jednom uplatnom tipu koji treba pogoditi... :wink:

 

naravno ovo vazi za pojedine kladionice ne za sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

i bas ta varijanta moze dovesti do toga da izgubis iako si pre utakmice mislio da je to 100% nemoguce! NAime, posto je utakmica odlozena, jedna kladionica ti zadrzi novac jer ceka da se utakmica odigra do sledeceg kola ili do utorka, a druga ti konstatuje kvotu jedan i ponisti utakmicu. Naravno sad si opet na jednom uplatnom tipu koji treba pogoditi... :wink:

 

naravno ovo vazi za pojedine kladionice ne za sve.

 

Ma ima uvek caka da i ti naizgled neoborivi mecevi padnu..Npr nema svaka kladionica isto pravilo kod prekida meca,neke priznaju rezultat ako je mec prekinut,a odigrano je 75min,druge ako je krenulo drugo poluvreme...E zamisli tu caku,igralo se npr do 65min,mec je prekinut i u jednoj kladionici priznaju trenutni rezultat,u drugoj se ponistava....Ali ipak tu dozu rizika sam uvek spreman da prihvatim (koji kladionicar ne bio bio?)....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego sta vi mislite o Stuttgart-Bayern GG3?

2.20 me bas privlaci da tu lupim lep singl...

 

 

po meni nije lose, mislim da cu i ja to staviti na tiket po 2.15. trebalo bi bajern primiti gol, ostalo je na njemu da da 2 komada

Share this post


Link to post
Share on other sites

po meni nije lose, mislim da cu i ja to staviti na tiket po 2.15. trebalo bi bajern primiti gol, ostalo je na njemu da da 2 komada

I povezes sa Sitijem 2 i GG.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sta vam je to GG... kod nas u BiH to je oznaka za "gost daje go" al mi je prevelika kvota da bi to bilo

Oba tima daju gol.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mozes nekom pozeleti sretan dan kada je on prosao :icon_biggrin:  Salim se malo, hvala sto si se setio svaka ti cast :48thumbsup:

Inace, vidim da u poslednje vreme nemas vremena za forum al zato za tekilu imas :50yes::icon_neutral:

pozz

:48thumbsup:

Nemam vremena za forum, jbg, a ne dolazi mi se čitat dobar dan etc :icon_biggrin: Za tekilu uvijek nađem vremena jer me revitalizira da ne prsnem od svega :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...