Jump to content
Sign in to follow this  
nisterlo

30.01.2014

Recommended Posts

04:30 Golden State - L.A. Clippers Tip: Griffin B.(-24.5+) više Kvota: 1,85 Kladionica:Supersport Ulog:3/10

 

Covek igra jednostavno neverovatno zadnjih 20-tak dana,u proseku belezi 26.4 poena...Veceras ima poseban motiv jer igra protiv tima trenera Jacksona koji je davao raznorazne izjave na racun Griffina...U proseku uzima 18-20 suteva po mecu + nekih 7-8 bacanja i s obzirom da bi veceras Lee trebao da pokusa da ga zaustavi,sto mislim da on ne moze po mom misljenju Griffin veceras lagano ide preko ove granice...Doduse ne smem da idem prejako na ovaj tip zbog gluposti koju je Blake napravio u zadnjem medjusobnom duelu kada je naivno iskljucen,ali verujem da je naucio lekciju i da ce veceras da odrzi mali cas kosarke..

Edited by nisterlo

Share this post


Link to post
Share on other sites

03:00 Phoenix Coyotes - Buffalo Sabres Tip: 1 Kvota: 1.80 Kladionica: Supersport Ulog:3/10

Ovde su stvari kristalno jasne,Phoenixu Vancouver u borbi za playoff bezi tri boda,ali Canucksi iz utakmice u utakmicu prave kikseve i daju odlicnu priliku Phoenixu da preuzmu to mesto koje vodi u playoff....Jos uvek je Vancouver bolje plasiran na tabeli,ali pre svega zahvaljujuci tome sto ima dva meca vise odigrana...Vec veceras Phoenix moze da ih prestigne,a protivnik je kakav se samo pozeleti moze,ekipa Buffala koja igra katastrofalno,imaju svega dve pobede u prethodnih 10 meceva...Phoenix od 2008 godine nije na svom terenu slavio protiv Buffala,mislim da je red da se ta losa tradicija prekine jer domacinima definitivno bodovi iz ove utakmice daleko vise znace....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Naziv kladionice: SuperSport
 
Vrijeme odigravanja: 01:00
Naziv para: Boston-Montreal Canad.
Tip para: 1
Tečaj: 1.900
 
:nije:    1-4
Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites
04:30, Los Angeles Kings - Pittsburgh Penguins, Tip Los Angeles Kings Under 2.5 Goals @ 1.98, Pinnacle, 8/10
 
Mec iz NHl u kome se sastaju L.A. Kings i Pitsburgh
L.A. je sesti na zapadu sa ucinkom 55 21 9 0 6 19 133:116 66
prosecno daju 2.31 a primaju 2.04
Golman Quick prima prosecno 2.05
vec sam ranije pisao da mi je L.A. Omiljena ekipa za under i naravno opet cu igrati i to ali cini mi se da je sigurnija varijanta da L.A. newce postici vise od 2.5 gola jer napad im je u zadnje vreme los 
u zadnjih 10 meceva dvaput nisu postigli nijedan gol, 4 puta su postigli po 1 gol a dvaput su pistigli 2 gola dok su samo 2 puta presli ovu granicu dakle 8/10 ukupno 
Pitsburgh je prvi na istoku sa ucinkom 53 31 6 0 2 14 171:128 76
prosecno primaju po 2.42 gola, golman Marc-Andre Fleury prima prosecno 2,26 gola
u zadnjih 10 meceva na 3 meca su primili manje od 2.5 gola a u zadnjem mecu sa Buffalom su ispeli da odbrane svoju mrezu i nisu primili nijedan gol.
Uzimajuci u obzir da je L.A. u losoj formi i da su u oba medjusobna meca Pingvini pobedili nakon produzetka sa 3-2 na penale i danas ocekujem tvrd mec i da se napadaci L.A. nece raspucati 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...