Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

31.01.2014.

Recommended Posts

Pozdrav društvu i gostima! :57bye:  :kahva:Uspješan dan!  :50yes:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro jutro :80yahoo: , bas je mirno. 

Blago vama,kod nas haos,na putu Novi Sad -Zrenjanin zavejano minimum 50 kola,niko ne zna tacno koliko,ne moze da im se pridje,ljudi su od sinoc u hladnim kolima(vecina ostala bez goriva)..

Share this post


Link to post
Share on other sites

:icon_arrow: Od 2006. godine kladionica Expekt je bila sponzor natjecanja na Bet-Club forumu. Siječanj 2014. je zadnji mjesec kojeg je kladionica Expekt sponzorirala.

 

:icon_arrow: Kladionica Betway je odustala od daljnjeg sponzorstva.

 

:icon_arrow: Nagrade za siječanj 2014. trebale bi biti isplaćene dobitnicima nagrada.

 

:icon_arrow: Za veljaču 2014. na Bet-Club forumu nema natjecanja.

 

:icon_arrow: Dnevne teme biti će otvorene u podforumu Natjecanje - Expekt.com liga pa tko želi može tamo ostavljati svoje parove. Ukoliko budu parovi u dnevnim temama postavljeni ja ću voditi tablicu. Nagrada nema, već samo vaša dobra volja.

 

:icon_arrow: Intenzivno se radi na pronalasku ozbiljnih sponzora (ako ih uopće ima), a u tom smislu i vaši prijedlozi su dobrodošli.

 

:icon_arrow: Dwiz će se službeno oglasiti o pauzi natjecanja u veljači i eventualnim novim sponzorima.

 

:81Bet-Club_forum:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poz ekipa

 

Iskreno bolje da igramo "za raju" nego za bonuse na kladionici Betwaj jer su uslovi kriminalni...

Nego ima li neko nesto pametno za danas?Ja sam u Astri prejako napao Feyenoord-Vitesse GG3+ jer mi je tu totalno nerealna kvota 2.04 koliko su oni ponudili...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poz ekipa

 

Iskreno bolje da igramo "za raju" nego za bonuse na kladionici Betwaj jer su uslovi kriminalni...

Nego ima li neko nesto pametno za danas?Ja sam u Astri prejako napao Feyenoord-Vitesse GG3+ jer mi je tu totalno nerealna kvota 2.04 koliko su oni ponudili...

svi koje znam to su igrali a cim svi igraju tesko prodje  :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:smile_bag: :smile_bag: :smile_bag: :smile_bag: :smile_bag: :smile_bag: :smile_bag: :smile_bag: :smile_bag:

skoro uvijek tako bude, i ja sam ga igro... tacno ko da se dogovore sa kladionicama sta je najvise odigrano pa da to ne prodje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...