Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

05.02.2014.

Recommended Posts

Pozdrav društvu i gostima! :57bye:  :kahva:Uspješan i ugodan dan!   :50yes:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poz svima.Jel moze neko da mi objasni ovo sa bonusom na expektu.Pogodio sam juce par sa 2 kvotom i sad imam 20 eura withdrawal balance i 50 eura bonusa.Jel to novac koji mogu da povucem i da gadjam kvote manje od 2 ili kako??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto nisam ispunio uslove h2h takmicenja(betway),a znao sam za to,ali sam igrao do kraja,osvojio sam nagradu od 15 e,koju sam spreman pokloniti nekom,cisto da ne propadne(bez ikakve nadoknade jasno),i kontaktirao sam Dwizu u vezi toga,on nema nista protiv,tako da,ako neko od kolega forumasa ima ispunjen uslov,ili zna bilo koga drugog,moze slobodno da se javi Dwizu i da ostavi svoje podatke,da bi primio nagradu od Betwaya...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poz svima.Jel moze neko da mi objasni ovo sa bonusom na expektu.Pogodio sam juce par sa 2 kvotom i sad imam 20 eura withdrawal balance i 50 eura bonusa.Jel to novac koji mogu da povucem i da gadjam kvote manje od 2 ili kako??

 

 

 trebalo bi da moze, ali neces valjda dizati to???? :icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma necu nego da znam posto kad uplacujem skida mi prvo od tog withdrawal balansa pa rekoh s njim da gadjam manje kvote.

Share this post


Link to post
Share on other sites

14:00

Sloboda(Bih) -Crvena Zvezda tip 2@1.40  jeste da se radi o prijateljskom pripremnom mecu, ali ja sam ovo stavio na jak tiket jer sve sem Zvezdine pobede ovde znacice da se radi o namestenom mecu. Ako im tako bude , neka im

 

Ma necu nego da znam posto kad uplacujem skida mi prvo od tog withdrawal balansa pa rekoh s njim da gadjam manje kvote.

aha

Edited by Banega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako su se primili Filipinci na basket, znaci iskopirali Amere u svemu  :icon_eek:  sem, naravno u kvalitetu :77tooth:

Edited by Banega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma necu nego da znam posto kad uplacujem skida mi prvo od tog withdrawal balansa pa rekoh s njim da gadjam manje kvote.

ako skida sa withdrawla da li se to racuna u obrtanje bonusa ili moras prvo to prokockati pa tek onda kad skida od bonusa da se racuna u obrtanje  :icon_eek:

 

malo sam zakomplikovo pitanje al nadam se da je jasno  :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sledeci moj pik je tenis Majer.l-Robredo over 21.5@1.85, ide ovo u over 21.5. sve ispod toga ce biti iznenadjenje prvog turnira na sljaci u 2014 godini.

Edited by Banega

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako skida sa withdrawla da li se to racuna u obrtanje bonusa ili moras prvo to prokockati pa tek onda kad skida od bonusa da se racuna u obrtanje  :icon_eek:

 

malo sam zakomplikovo pitanje al nadam se da je jasno  :icon_biggrin:

Ja kolko kapiram nema obrtanja nego kad sa bonusom pogodis kvotu vecu od 2 dobijas withdrawal za dobijeni iznos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sledeci moj pik je tenis Majer.l-Robredo over 21.5@1.85, ide ovo u over 21.5. sve ispod toga ce biti iznenadjenje prvog turnira na sljaci u 2014 godini.

Al ovo je neki Leonardo Mayer a ne Florian.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...