Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

05.02.2014.

Recommended Posts

Hockey, NHL04:00 CET (06/02/2014)Anaheim Ducks - Chicago Blackhawks(Money Line)Pick: Anaheim DucksOdd: 1.88Bookie: Pinnacle SportsStake: 5/10Večeras se na Honda Center, (Anaheim, California) igra meč između domaćih Ducksa(40-13-5, 85 pts) i gostujućih Blackhawksa(34-10-14, 82 pts)...Svakako derbi večeri iakoima samo tri meča danas na programu ali je ovo svakako duel dosad dve najkvalitetnije ekipe koje su dosad najuspešnije u NHL-u.U ovom meču ja bi ipak dao prednost domaćim Dacksima i uzećunjihovu pobedu ML!Oba tima u zadnje vreme neigraju baš sjano Dacksi imaju 5-5-0 Lost 2 dok Hawksi 4-2-4.Svakako da je za oba tima meč veoma važan po meni bitniji za Dackse koji iako vodeći u NHL-u su u zadnje vreme u padu forme ali svakakoje to neminovno u toku sezone nisu do pre dve nedelje imali ni jedan poraz kući u regularnom delu i onda su u zadnjih 6 mečeva doživeli čak 4 poraza kući i imaju čak 2 vezana poraza u svom do sad skoro neosvojivom Honda Centru i svakako da im je izuzetno bitno da vrate samopouzdanje protiv velikog protivnika.Ni Hawksi neigraju sjano dosta promenjivo gubili su protiv mnogo lošijih timova oba tima imaju izuzetne napade dok je odbrana po meni ipak kvalitetnija Anahejmova.Hawksi iako su pobedili u njihovom zadnjem meču u Chi. ipk jako loše rolaze u zadnje vreme sa Dacksima -Blackhawks are 1-5 in the last 6 meetings.A posebno u Kaliforniji gde imaju užasan skor -Blackhawks are 5-16-2 in the last 23 meetings in Anaheim.Kako bilo dajem prednost domaćinu u ovom meču i uzimam ih ML za srednji ulog...!!!

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hockey, NHL01:30 CET (06/02/2014)Buffalo Sabres - Pittsburgh Penguins(Total Goals)Pick: Over 5.5Odd: 2.20Bookie: Pinnacle SportsStake: 4/10Večeras se na First Niagara Center,( Buffalo, New York) igra meč između domaćih Sabresa(15-32-8, 38 pts) i gostujućih Penguinsa(39-15-2, 80 pts)...Svakako je na ovom meču gost veliki favorit ali ja neću uzeti pobednika meča već ću odigrati Over golova.Sabresi su odavno od starta sezone najlošiji tim i svakako je bilo jasno da sa ovakim rosterom nemogu ni da sanjaju doigravanje igraju totalno rasterećeno i za razliku od starta sezone njihovi mečevi su daleko efikasniji.Tako na zadnjih 10 mečeva imaju čak 7 overa na nekim mečevima i sa jako puno datih ali i primljenih golova.Čak su i iako i dalje ispod dva data gola po meču ipak u zadnjih mesec i više su podigli porosek mnogo su efikasniji ali i više primaju golova igraju daleko agresivnije i jednostavno se nadigravaju sa protivnicima.Sa druge strane Pingvini iako neigraju tako efikasne mečeve kao ranije imaju samo 4 overa na zadnjih 10 mečeva ipak imaju jedan od najefikasnijih napada lige.A i tzradicija njihovih mečeva u Baffalu u zadnje vreme je prepuna golova -Over is 4-0 in the last 4 meetings in Buffalo.Na zadnja tri meča jepadalo puno golova najmanje sedam -02/17/13  BUF 3 - PIT 4  03/30/12  BUF 3 - PIT 5  02/19/12  BUF 6 - PIT 2Kako bilo kvota na Over je sjajna i ja ću probati za nešto manji ulog...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...