Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

06.02.2014.

Recommended Posts

Skinut ce vam s ebonus novac nakon odredjenog iznosa tj. uplata koliko je potrebno za okretanje bonusa. Kada sam ja imao 20 eura, mislim da sam ukupno uplatio oko 120 eura, a svaki put je bila kvota preko 2. Na kraju mi je ostalo oko 50-ak eura i sve se moglo podici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa ne znam za to s kazinom,a okrenuo si samo 1 euro zato sto je uslov da se bonus okrene 6x na 2 kvoti.Znaci 60x6=360 eura uplate sto dodje 6 eura uplate za 1 okrenuti euro :icon_biggrin:

ma pogresno si ti to skonto, nemoze tako biti... ok okrenuti ukupno 360 eura jer treba 6 puta okrenuti al mislim da se racuna uplata tj ako si uplatio npr 5 eura pa 10 pa 15 to je ukupno 30 eura, znaci okreno si 30 eura bonusa, ostalo jos 330

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

 

 ako mi prodje vecerasnji tiket cekam jos dve tekme dve uhvacene

 

nece da može, opet jednu sam okinuo :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da sam skontao kako funkcionise ovo samo ne znam dal cu moci da ti objasnim.Npr.imao si 60 eura i uplatis 6 eura na 2 kvotu i pogodis znaci okrenuo si 1 euro.Bonus novac na racunu ti se smanjuje na 59 a withdrawal imas 7.

upravo tako , imas stavku koliko mozes podici i koliko jos moras okrenuti, samo mislim da bonus moras okrenuti  6 puta na kvotu 2 

 

nego za koji mesec su to uplatili ? 

 

P.S. veceras i ja nisam mogao da pristupim racunu ali to je trajalo jedno sat vremena 

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

upravo tako , imas stavku koliko mozes podici i koliko jos moras okrenuti, samo mislim da bonus moras okrenuti  6 puta na kvotu 2 

 

nego za koji mesec su to uplatili ? 

 

P.S. veceras i ja nisam mogao da pristupim racunu ali to je trajalo jedno sat vremena 

cini mi se za 11 i 12 mjesec da su uplatili

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav :81Bet-Club_forum:

 

Ostalo mi još 10-tak komada bonus kodova od 5 EUR za bet-at-home iz akcije od prije dva mjeseca koja je bila na portalu...

 

Pa tko nije iskoristio, a volio bi neka se javi. Po pravilu tko prvi njegovo. Ako ste već iskoristili bonus u toj akciji ovaj nećete moći jer će sustav javiti da kod nije dobar, pa prepustite radije da se jave one koji nisu iskoristili...

 

Da barem malo lakše prođe mjesec bez nagrada i sponzora. :48thumbsup:

Šibni meni jedan kod ako ima, vazda mi je bilo merak krenuti sa 5€ i uzeti lovu od BAH prljavaca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma pogresno si ti to skonto, nemoze tako biti... ok okrenuti ukupno 360 eura jer treba 6 puta okrenuti al mislim da se racuna uplata tj ako si uplatio npr 5 eura pa 10 pa 15 to je ukupno 30 eura, znaci okreno si 30 eura bonusa, ostalo jos 330

Ne znam dal me kapiras,sa tih 30 uplacenih eura ti si okrenuo 5 eura 6x i oni ti automatski od onih pocetnih 60 oduzmu 5 i ostaje ti jos 55 za okretanje iliti 330 eura uplate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...