Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

10.02.2014.

Recommended Posts

Pozdrav društvu i gostima! :57bye:  :kahva:Uspješan dan! :50yes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima!

 

Vec nekoliko dana saljem mailove betwayu i oni mi stalno govore kako su proslijedili moj upit osobama koji su zaduzeni za bonuse i da ce to rijesiti vrlo brzo, ali bonusa nigdje. Molio bih Dwiza da ih malo pogura, jer ovo je sugava kladionica koja je izradila mnoge takmicare na raznim drugim forumima, pa se bojim da tako nesto slicno ne bude i sa bet clubom...

 

Sve takve 'betveje i betspejse' trebalo bi javno prozvati i osramotiti preko društvenih mreža i blogova, samo bi trebalo imati 'dokaz' kojim se oni obvezuju na suradnju i isplatu nagrada.

 

Sramotno je da ulaze u bilo kakav posao sa 'figom u džepu' i 'prljavim mislima.' Ukoliko ne mogu odvojiti i isplatiti od zarade nekoliko stotina 'pišljivih €, $ ili Ł' za promociju, a to traže i nude na svojim stranicama, neka zatvore 'butigu'.

 

Dwiz mi je poslao info da je od 'betveja' dobio potvrdu da sljedeća četvorka udovoljava uvjetima za isplatu nagrada: dinnos, Hare88, milosav, Tuto.

 

Samo mu nisu javili kada će se to dogoditi. To su izostavili.  :icon_mad:  

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja prvo pročitao - sledećeg četvrtka, kad ono sledeća četvorka. Kad im je toliko trebalo da tek jave ko ima pravo na bonus, koliko će im tek trebati da nam uplate?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve takve 'betveje i betspejse' trebalo bi javno prozvati i osramotiti preko društvenih mreža i blogova, samo bi trebalo imati 'dokaz' kojim se oni obvezuju na suradnju i isplatu nagrada.

 

Sramotno je da ulaze u bilo kakav posao sa 'figom u džepu' i 'prljavim mislima.' Ukoliko ne mogu odvojiti i isplatiti od zarade nekoliko stotina 'pišljivih €, $ ili Ł' za promociju, a to traže i nude na svojim stranicama, neka zatvore 'butigu'.

 

Dwiz mi je poslao info da je od 'betveja' dobio potvrdu da sljedeća četvorka udovoljava uvjetima za isplatu nagrada: dinnos, Hare88, milosav, Tuto.

 

Samo mu nisu javili kada će se to dogoditi. To su izostavili.  :icon_mad:  

mislim da je problem licno osoba koja uplacuje nagrade... vjerovatno iznos predvidjen na reklamu bonuse itd uzima sebi tj uplacuje na svoj racun... nesto nevjerujem da je generalno tim kladionicama problem isplatiti nekoliko stotina eura nagrade s obzirom koliki profit imaju... mozda traziti nekog sefa ili nekog glavnog pa popricati sa covjekom o cemu se radi i u cemu je problem pa nema uplata

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim da je problem licno osoba koja uplacuje nagrade... vjerovatno iznos predvidjen na reklamu bonuse itd uzima sebi tj uplacuje na svoj racun... nesto nevjerujem da je generalno tim kladionicama problem isplatiti nekoliko stotina eura nagrade s obzirom koliki profit imaju... mozda traziti nekog sefa ili nekog glavnog pa popricati sa covjekom o cemu se radi i u cemu je problem pa nema uplata

 Dobio od Dwiza sljedeći odgovor: 

Pozdrav,sad mi je stigao odgovor da ipak lista nije došla do odjela za isplate jer jedan od zaposlenika nije proslijedio e-mail.  :icon_redface: :pucam:Danas je to napravio tako da bi danas trebalo biti isplaćeno.. Odmah sam rekao da i za siječanj riješe.

Sa neskrivenom radošću ću pratiti daljnji razvoj isplate nagrada. :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

šteta što taj shitway neće više bit sponzor natjecanja..dodaje dodatnu dozu adrenalina radi toga što nagrade ne moraju ni bit isplaćene :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedan od zaposlenika nije proslijedio mail..kakvi kreativci.. :77tooth:

 

Zaposleniku shitwaya Borisu je umro deda i radi stresa zaboravio proslijedit mail pa nagrada nije isplaćena korisniku dinnosu..suludo :icon_lol:

Edited by c4nton4

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedan od zaposlenika nije proslijedio mail..kakvi kreativci.. :77tooth:

 

Zaposleniku shitwaya Borisu je umro deda i radi stresa zaboravio proslijedit mail pa nagrada nije isplaćena korisniku dinnosu..suludo :icon_lol:

 

Ovaj forum nije isti sa tobom i bez tebe... kralju :tzare:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Dobio od Dwiza sljedeći odgovor: 

Sa neskrivenom radošću ću pratiti daljnji razvoj isplate nagrada. :icon_biggrin:

 

Bojim se da cemo samo pratiti :icon_biggrin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...