Jump to content
Sign in to follow this  
micha

12.02.2014.

Recommended Posts

Da potvrdim i ja da je lego bonus.Pa zar nije rečeno da je uslov 5x .I hoće neko da mi objasni šta znači:Please note that only once abet is settled will that bet contribute towardsthe wagering requirements on the account.

 

Ovi su uslovi i na drugim foruima bili isti, 10x na kvotu 2 i vecu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovdje su im pravila 'SPORTS BONUSES, PROMOTIONS AND OFFERS', a šta je u chatu 'pjesnik htio reći' sa 'Please note ...' ni meni nije previše jasno. Možda je štogod krivo otipkao jer u pravilima nisam našao takvu formulaciju. Neću se sa time zamarati. Ako uspijem okrenuti bonus to će se vidjeti na računu, a prije eventualne isplate ću ih ponovo kontaktirati kako ne bih ostao bez bonusa i nagrade.

 

Jednostavno je za pratiti, jer ce vam se smanjivati iznos bonus, kako ga okrecete i sve dok vam na racunu pod bonus ne bude nula, bonus nistae okrenuli. kada okrenete, sav ce novac biti pod cash i mozete podici.... lako je za pratiti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da potvrdim i ja da je lego bonus.Pa zar nije rečeno da je uslov 5x .I hoće neko da mi objasni šta znači:Please note that only once abet is settled will that bet contribute towardsthe wagering requirements on the account.

''..only once a bet is settled.. ''znači da ti u odjeljku 'bonus' neće pokazat koliko si ga okrenuo sve dok susreti koje si stavio ne završe. debilna i nepotrebna opaska od debilne kladionice koja ne zna proslijedit mailove

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaaaaaaaaaaaaaaaa ovo morate pogledati  :77tooth:

 

budala. prozvali ga psiho navodno. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

hteo da ispadne najsmesnije radovanje, ko zna koliko je ovo planirao ovakim debilnim golom, a onda ga je sudac sacekao :smile_redcard:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za Betway desno od sume se klikne i tu vam pokaze stanje a sve dok ima bonusa nije moguce izvaditi novac a ako zatrazite isplatu ceka se valjda 48h najmanje i kao pare stoje na cekanju da se predomislite  :icon_mad:  dakle naoruzajte se strpljenjem 

Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...