Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

15.02.2014.

Recommended Posts

Hockey, Olympic Games13:30 CET (15/02/2014)USA - Russia(Regulation Time Only)Pick:  Under 6Odd: 1.96Bookie: MatchbookStake: 5/10Danas se u Sochi(Russia) u okviru Olimpiskog turnira u grupi A sastaju USA(1-0) i Russia(1-0)...Svakako veliki spektakl gde će oči celog sveta biti uz ovaj veliki meč i svakako rivalitet bezpotrebno je govoriti koliko domaćinu znači ovaj turnir više od svega jel im je svakako najbitnije zlato u Hockeyu do koga svakako neće biti lako doći ali im je svakako bitno i da dobiju Amerikance zbog mnogo stvari ali ja ću izbeći pobednika meča i uzeti Under golova.Ja sam ovu marginu uzeo u Matchbooku posebno je bitno što je tu u pitanju samo regularno vreme meča.Svakako da je ovo više od samog meča i da će obe reprezentacije dati maksimum ali možda i nešto skriti zbog daljeg toka turnira očekujem oprezniji meč sa obe strane koji ako se ne otvori rano golom bi mogao biti izuzetno tvrd.Izlišno je govoriti da obe ekipe imaju jako puno kvalitetnih napadača ali isto tako i kvalitetne odbrane kao i golmane za Rusiu je najavljen Sergei Bobrovsky(Columbus Blue Jackets) dok kod Amerikanaca ko god stane na gol je veoma kvalitetan golman tri sjajna golmana Howard,Quick i Miler.Ova margina mi se čini previsoka i uzimam Under 6 golova na meču...!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...