Jump to content
Sign in to follow this  
mostovoj

13.03.2014.

Recommended Posts

Naziv kladionice: SuperSport
 
Vrijeme odigravanja: 21:05
Naziv para: Ol.Lyon-Viktoria Plzeň
Tip para: 1
Tečaj: 1.900
 
:uredu:    4-1
Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fudbal - Colombia » Liga Postobon 
00:00h Huila - Deportes Tolima
Tip: BTTS (oba daju gol iliti GG zavisno od kladionice ) 
Kvota: 1.70 
Unibet, Mozzart, 5/10 Fudbal - Colombia » Liga Postobon 
00:00h Huila - Deportes Tolima
Tip: BTTS (oba daju gol iliti GG zavisno od kladionice ) 
Kvota: 1.70 
Unibet, Mozzart, 5/10 


Mec iz Kolumbijske lige u kome se sastaju Hulia i Deportes Tolima u 10-tom kolu.
o ovom mecu bruji ceo svet, u Aziji su krenule velike uplate na prelaz 1/2 sto se prosirilo na ceo svet pa je brzo blokiran prelaz i online i kod nas osim u nekim lokalnim gde je mogao da se igra, nedavno je bila slicna prica za Hiroshimu a ipak je prosao prelaz koji sam uplatio ali se nisam nadao da ce proci ali je ipak prosao, odmah zatim je isla prica za Forest Green ali od toga nista nije bilo.
Mnogi iskusni kladionicari znaju da to kladionice puste pricu ili stave svog coveka da uplati vecu sumu na nesto i onda se to brzinom svetlosti rasiri i neke kladionice blokiraju prelaz a druge puste uplate i na kraju dele dobitak ili sledeci put odrade kontra, uglavnom cilj je da nas navuku da uplatimo sa jako malim sansama da prodjemo a ponekad se bas i desi da je stvarno namesten mec i da i mi uspemo da se ogrebemo za neku sicu.
Ono sto sam primetio u razgovoru i sa kolegama koji prate saradnje da obicno vecina takvih meceva gde se pretpostavlja saradnja i ocekuje 1 ili 2 dodje X i rezultat 1-1.
Uzimajuci i ovo u obzir ali i cisto susret bez toga dosao sam do zakljucka da je najlogicnija i najrealnija opcija oba daju gol mada sam prvo razmisljao o 3+ ili GG3+ pa i o dvojki sto sam igrao za manji ulog i 2 i 3+ kombinaciju sdto su sve moguce kombinacije koje mogu proci ako bas bude prelaz pa ako neko misli da ce proci moze igrati to kad vec ne moze prtelaz a vece su sanse da prodje.
Hulia je 12-ti sa ucinkom 9 2 3 4 14:14 9
7 od 9 meceva su bile GG a 6 od 9 su bile 3+ 
Tolima je 14-ta sa ucinkom 9 2 3 4 9:14 9
4 od 9 su bile GG a 3 od 9 su bile 3+ 
medjusobno, zadnjih 10 meceva 5 su bile GG a 3 su bile 3+ a cak 5 su bile X dakle nije nemoguce da bude 1-1 rezultat 
Sto se tice kvaliteta timova Tolima je kvalitetnija ekipa bili su prvaci regulranog dela Aperture 2012 a prosle godine su igrali u Copa libertadores ali u zadnje vreme ne igraju nista posebno a ni Hulia nije posebno koliko znam imali su neke probleme oko sastava 
Jos jedna zanimljivost, ove dve ekipe su igrali 02.03.2014 na terenu Tolime i tada je mec bio blokiran a zavrsen je 1-1 ali se ne mogu nikako setiti da li je bilo neke price oko tog meca 
Dakle vrlo realno je da oba tima daju gol

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...