Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

27.04.2014.

Recommended Posts

Baseball, MLB20:10 CET (27/04/2014)Chicago White Sox - Tampa Bay Rays(Money Line)Pick: Tampa Bay RaysOdd: 1.65Bookie:MarathonbetStake: 7/10Večeras se na U.S. Cellular Field,(Chicago, Illinois) igra meč između domaćih White Soxa(12-13, 7-5 home) i gostujućih Raysa(11-13, 4-6 away)...Treći meč u seriji oba tima su dobila po jedan prvi CWS sa 9-6 dok su noćas pobedili Raysi 4-0 i večeras bi ja dao prednost gostima i na moundu i u lineupu i uzeću pobedu Raysa!!!Na moundu za Chicago: S.Carroll-RHP (0-0, 0.00 ERA) dok za Tampa Bay: D.Price-LHP (3-1, 4.04 ERA) svakako ogromna prednost na strani Pricea.O Carrollu se nezna puno ovo mu je prvi start u karijeri iako ima 29god. menja povređenog C. Salea u Minorsima u Charlottu ove sezone ima 3-1  1.57 ERA sumnjam da može dugo na moundu i mislim da ga hiteri Raysa mogu brzo dohvatiti no videćemo.Sa druge strane Price koji nije sjajno otvorio sezonu iako ima 3-1 zbog sjajnog suporta batera što je izuzetno bitno iako mnogo bolje baca na Floridi nego na gostovanjima ipak nesumnjivo radi se o sjajnom bacaču i nadam seda može da zadrži ne previše kvalitetan lineup WS na malom broju ranova.I hiterski bi svakakao dao prednost Raysima posebno i zbog piching mechapa.Kako bilo uzimam pobedu Raysa za jači ulog....!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baseball, MLB22:10 CET (27/04/2014)Arizona Diamondbacks - Philadelphia Phillies(Money Line)Pick: Philadelphia PhilliesOdd: 2.15Bookie:Pinnacle SportsStake: 4/10Večeras se na Chase Field, (Phoenix, Arizona) igra meč između domaćih Diamondbacksa(8-19, 2-12 home) i gostujućih Philliesa(12-12, 8-7 away)...Treći meč u seriji oba timasu dobila po jedan meč prvi Ari. sa 5-4 dok je sinoć dobila Fila sa 6-5 iako kladionice večeras kao favorita stavljaju Ari. po meni domaćin u ničemu večeras nema prednost čak ni Chase Field im nije prednost imaju katastrofalnih 2-12 kući i na moundu pa i hiterski bi dao prednost Fili i po ovakoj kvoti moram uzeti pobedu Philliesa makar i za niži ulog!!!Na moundu za Arizona: B.McCarthy-RHP (0-4, 6.23 ERA) dok za Philadelphia: A.J.Burnett-RHP (0-1, 2.73 ERA) ja bi ovde svakako dao prednost Burnettu.McCarthy jako loše otvorio sezonu baca jako loše iako nije toliko loš pičer ali i kad odbaca iole bolje nema nikakav suport batera sa druge strane Burnett još nije zabeležio win iako baca dosta dobro nije imao suport što se nadam davečeras to neće izostati i da će El Maestro kako ga zovu uspeti da odbaca solidan meč njegova loša strana ove sezone je samo nešto lošija kontrola lopte.Dok su hioterski približno jednaki iako po meni ipak Fila imakvalitetniji lineup domaćin i dalje bez sjajnog M.Trumba.Kvota na Philliese konstantno raste i po ovako sjajnoj kvoti ja ih uzimam ML ali za ipak manji ulog...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...