Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

01.05.2014.

Recommended Posts

Baseball, MLB01:10 CET (02/05/2014)Miami Marlins -Atlanta Braves(Money Line)Pick: Atlanta BravesOdd: 1.80Bookie:bet365Stake: 6/10Večeras se na Marlins Parku,( Miami, Florida) igra meč između domaćih Marlinsa(13-14, 11-4 home) i gostujućih Bravesa(17-9, 8-6 away)...Treći meč u seriji prethodna dva su iznenađujuće dobili Marlinsi i to veoma ubedljivo 9-0 i 9-3 i večeras ja dajem prednost gostima u svemu i uzimam ih ML verujem da neće dozvoliti METLU no videćemo...!!!Na moundu za Miami: H.Alvarez-RHP (1-2, 2.73 ERA) dok za Atlanta: E.Santana-RHP (3-0, 1.95 ERA) iako je i Alvarez dobro otvorio sezonu mislim da neće dugo držati taj nivo dok je Santana izuzetno otvorio sezonu nastavio sjajne partije od prošle ima fantastičnu kontrolu lopte i verujem da može večeras da limitira domaćina na malom broju ranova.Hiterski iako su Marlinsi na dva meča dali čak 18 ranova mislim da nemogu ni blizu nešto ponoviti i treći put i da su se ispucali iako u svojim redovima imaju par kvalitetnih udarača ipak je lineup Bravesa mnogo kvalitetniji i očekujem da i oni nešto više urade!!!I tradicija na Floridi je apsolutno na strani Bravesa -ATL are 22-8 in the last 30 meetings in MiamiKako bilo ja mislim da Bravesi će večeras izbeći sweep i uzimam njihovu pobedu...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baseball, MLB02:10 CET (02/05/2014)Kansas City Royals - Toronto Blue Jays(Team Points)Pick: Kansas City Royals Over 3.5Odd: 1.83Bookie: Pinnacle SportsStake: 4/10Večeras se na Kauffman Stadium, (Kansas City, Missouri) igra meč između domaćih Royalsa(14-12, 8-3 home) i gostujućih Blue Jaysa(12-15, 7-8 away)...Treći meč u seriji prethodna dva su dobili Royalsi 10-7 i 4-2 ali ja večeras nebi igrao pobednika meča već bi probao sa overom poena Royalsa granica je postavljena na 3.5 što mislim i pored startera Jaysa da je dostigno za domaćina!!!Na moundu za Toronto: M.Buehrle-LHP (4-1, 2.16 ERA) sjajan start sezone u prva četiri meča izuzetan ali je na petom uništen od strane Šampiona dozvolivši 12 H i čak 6 R.Svakako se radi oveoma iskusnom i  kvalitetnom bacaču ali svakako neće on dugo držati kvalitet pšartija na moundu iz prva četiri meča.Lineup Royalsa je konačno proradio i na 4 od zadnjih 5 mečeva su bili izuzetno efikasni i verujem da i večeras mogu da dohvate Buerliha koji svakako nepamti Kauffman kao stadion gde dobro prolazi.Naime on u zadnjih 5 izlazaka u Kansasu ima 1-3 uz katastrofalnu ERU 6.16.Kako bilo ja ću probati sa Overom na Royalse ali za niži ulog...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...