Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

08.05.2014.

Recommended Posts

Baseball, MLB18:05 CET (08/05/2014)Cleveland Indians - Minnesota Twins(Handicap)Pick: Cleveland Indians -1Odd: 1.79Bookie:Pinnacle SportsStake: 6/10Večeras se na Progressive Field, (Cleveland, Ohio) igra meč između domaćih Indiansa(15-19, 11-8 home) i gostujućih Twinsa(15-17, 7-8 away)...Treći meč u seriji prethodna dva su dobili Indiansi 4-2 i 4-3 ja bi i večeras dao prednost domaćinu  i uzeću njihovu pobedu u hendikepu.Na moundu za Cleveland: J.Masterson-RHP (1-1, 4.01 ERA)  dok za Minnesota: K.Correia-RHP (1-3, 6.09 ERA) svakako bi ovde daoveliku prednost Mastersonu koji nije sjajno otvorio sezonu ali je konačno na prošlom meču pokazao kvalitet kad odbaca kako može verujem da i večeras može da ima dobar meč.O Correiji sam već dosta ispričao da ne ponavljam jedan od mojih najomiljenijih pičera ali da igram protiv njega nadam se da me neće razočarati i verujem da ga hiteri Indiansa mogu dohvatiti.Hiterski iako su Twinsi statistički nešto malo bolji ipak smatram da su Indiansi kvalitetniji posebno što su Twinsi i dalje bez sjajnog J. Willinghama dok je moguće da ni večeras neće biti najveće zvezde J. Mauera koji je propustio zadnja tri meča.Kako bilo ja dajem prednost Indiansima i uzoimam njihovu pobedu u hendikepu...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...