Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

11.05.2014.

Recommended Posts

Baseball, MLB02:05 CET (12/05/2014)Pittsburgh Pirates - St.Louis Cardinals(Money Line)Pick: St.Louis CardinalsOdd: 1.99Bookie: bet365Stake: 6/10Večeras se na PNC Park,( Pittsburgh, Pennsylvania) igra meč između domaćih Piratesa(16-20, 12-10 home) i gostujućih Cardinals(18-19, 11-14 away)...Treći meč u seriji prva dva su pripala Piratima pobedama od  6-4 i 4-3 ja bi večeras dao prednost Cardsima u svemu i verujem da će večeras doći do pobede i izbeći METLU protiv diviziskog protivnika!!!Na moundu za Pittsburgh: S.Morton-RHP (0-4, 3.45 ERA) dok za St. Louis: S.Miller-RHP (4-2, 3.20 ERA) ovde bi svakako dao prednost Milleru.Miller je sasavim solidan ove sezone ima i dosta dobar suport batera dok i u karijeri protiv Pirata ima odličan skor 4-1 2.38 u šest startova protiv Pirata verujem da može da zadrži večeras hitere domaćina na malom broju ranova ali još više verujem da hiteri Cardsa mogu da dohvate Mortona koji još nema win u sezoni iako nema tako lošu statistiku ali ima užasan suport batera što još ide u prilog betu.Dok Morton ima katastrofalnu statistiku 2-9 6.52 tako i na zadnjih osam njegovih startova protiv Cardsa -PIT are 0-8 in Mortons last 8 starts vs. STL!Sigurno su ti podatci i frustrirajući za njega i on će i večeras imati ogroman pritisak i verujem da ga hiteri gostiju mogu dohvatiti što je već i tradicionalno!!!Hiterski bi takođe dao prednost Cardsima iako statistički zasad i nisu bolji ali svakako imaju kvalitetniji lineup dok još kod domaćina je večeras pod znakom pitanj nastup sjajnog A. McCutchen.Ja jednostavno nevidim Cardse ovde kao aucajdere kako ih zasad kladionice vide i ja po ovakojkvoti moram uzeti pobedu Cardinalsa na meču...!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...