Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

13.05.2014.

Recommended Posts

Baseball, MLB01:05 CET (14/05/2014)Philadelphia Phillies - Los Angeles Angels(Handicap)Pick: Philadelphia Phillies -1Odd: 1.94Bookie:Pinnacle SportsStake: 5/10Večeras se na Citizens Bank Park,( Philadelphia, Pennsylvania) sastaju domaći Philliesi(17-19, 6-9 home) i gostujući Angelsi(19-18, 11-8 away)...Prvi meč u seriji u okviru takozvane Inter lige gde bi ja dao prednost Philliesima ako ne u celoj seriji onda svakako bar večeras jel mislim da imaju prednost večeras u svemu!!!Na moundu za Philadelphiu: C.Lee-LHP (3-3, 3.64 ERA) dok za Los Angeles: M.Shoemaker-RHP (0-1, 4.05 ERA) svakako da ovde ogromnuprednost na brdašcu dajem Leeu.Svakakao Lee veliki pičer koga ja često uzimam iako je na prošlom meču propisno napucan u Tor. nadam se da dva tako loša meča nemogu da se ponove to mu je i jedini loš nastup ove sezone ima malo problema sa suportom ali se nadam da to večeras neće biti slučaj i u karijeri sa L.A.A. ima 7-4 2.95.Sa druge strane Shoemaker koji ima samo jedan start u karijeri i ukupno samo 4 meča večeras dobija šansu jel je Hector Santiago zbog užasnih rezultata izbačen iz rotacije sumnjam da možeda izdrži dugo na moundu a u bulpen Angelsa nemam poverenja jel su mnoge mečeve upropastili i vidim večeras šansu za lineup Philliesa.I hiterski bi svkakao dao prednost domaćinu koji ima veći broj kvalitetnih hitera posebno zbog povreda J. Hamiltona, D. Freesea dok kako sam i rekao sinoć im se pridružio i  I. Stewart uz to Angelsi su večeras i bez DH udarača što će dodatno oslabiti napad.Kako bilo kao i sinoć idem kontra njih i uzimam Philliese u hendikepu...!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baseball, MLB02:15 CET (14/05/2014)St.Louis Cardinals -Chicago Cubs(Handicap)Pick: St.Louis Cardinals -1.5Odd: 2.03Bookie:Pinnacle SportsStake: 4/10Večeras se na čuvenom Busch Stadium,( St. Louis, Missouri ) igra meč između domaćih Cardinalsa(19-20, 7-6 home) i gostujućih Cubsa(13-24, 6-13 away)...Drugi meč u seriji posle sinoćne katastrofe Cardsa -05/12/14  STL 5 - CHC 17Jedan od najtežih poraza u istoriji na Bushu ja ću i pored toga večeras uzeti Cardinalse  uhendikepu jel smatram da imaju prednost u svemu večeras ali ću ih uzeti ipak za nešto manji ulog.Na moundu za St. Louis: A.Wainwright-RHP (6-2, 2.02 ERA) dok za Chicago: J.Arrieta-RHP (0-0, 2.89 ERA) svakakao da bi ovde dao veliku prednost Wainwrightu koji ove sezone baca odlično iako je na prošlom meču protiv Cabsa na Wrigley Fildu odbacao lošije ipak je odma na sledećem izlasku na mound odbacao odlično u Atlanti verujem da i večeras može da zadrži napad Cabsa na malom broju ranova i pored sinoćnog raspucavanja Cabsa smatram da imaju jedan prilično limitiran lineup i da tako nešto nemogu ni blizu da ponove desi se da jedan tim eksplodira ponekad sinoć su imali 20 hitova i verujem da su sinoć pogodili sve moguće i prilično se ispraznili obično timovi posle toliko ranova u jednom meču u sledećem totalno padnu nadam se da će to biti slučaj sa Cabsima večeras.Dok za Cabse Arrieta koji je na debiju u sezoni posle DL-a odbacao dobro protiv Card. ali je već na sledećem meču bio prilično loš protiv W.Soxa i izdržao samo 4inn. mislim da ga hiteri Cardsa večeras mogu da dohvate.Hiterski svakako su Cardsi u prednosti a posebno zbog mechapa i verujem da se mogu oporaviti posle debakla i večeras da pobede jel Brewersi iako je početak sezone im prilično beže.Kako bilo idem večeras na Cardse u hendikepu...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...