Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

16.05.2014.

Recommended Posts

Baseball, MLB01:05 CET (17/05/2014)Cleveland Indians - Oakland Athletics(1st Halfs - 5 innings-Totals)Pick: Under 4Odd: 1.78Bookie: Pinnacle SportsStake: 6/10Večeras se na Progressive Field,( Cleveland, Ohio) igra meč između domaćih Indiansa(19-22, 12-8 home) i gostujućih Athleticsa(25-16, 13-6 away)...Prvi meč u seriji iako su po meni gosti favoriti bar večeras ja bi ipak uzeo under poena ali ću uzeti (1st Halfs - 5 innings under 4 koji se po meni čini veoma  izgledan!!!Na moundu za Cleveland: McAllister (3-3, 3.89 ERA) dok za Oakland: Gray (4-1, 2.17 ERA) dosta dobar mechap posebno za goste za koje baca sjajni mladi Gray.Koji baca izvanredno posebno je dobar na gostovanjima gde je na zadnja dva gostovanja na jednim od najtežih odbacao izuzetno u Tex. odbacao ceo meč i zabeležio SHO(meč bez dozvoljenog rana ) gde je dozvolio samo dva hita dok je na čuvenom Fenweyu dozvolio dva rana zaista deluje fantastično i verujem da i večeras može domaćina držati na malom broju ranova bar u prvom delu meča.Sa druge strana McAllister koji je solidan ove sezone iako je u padu forme ipak kući baca daleko bolje na zadnja 3 meča je dozvolio samo 2 rana dok na dva meča nije dozvolio ni jedan ran verujem da i večeras može da se drži bar u početku meča.Oba tima imaju solidne napade koji ponekad eksplodiraju ali se nadam da to neće biti večeras.Mislim daovaj meč u prvih 5 inn.nebi trebao da ide  preko 4 rana možda bi uzeo i jače ovaj bet ali sa ranovima se nikad nezna i najbolji pičeri se ponekad raspadnu kao i to da ranovi zavise od mnogo faktora da i jedan dva erora mogu mnogo toga da promene.Kako bilo ja uzimam Under 4 1st Halfs - 5 innings....!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...