Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

26.05.2014.

Recommended Posts

Baseball, MLB22:05 CET (26/05/2014)San Francisco Giants - Chicago Cubs(Money Line)Pick: Chicago CubsOdd: 2.19Bookie: Pnnacle SportsStake: 4/10Večeras se na AT&T Parku(San Francisco,California) igra meč između domaćih Giantsa(32-18, 17-8 home)i gostujućih Cubsa(18-30, 8-17 away)...Svakako da su u ovoj seriji Giantsi favoriti i nesumnjivo kvalitetniji tim ali po meni svakako večeras nisu toliki favoriti i u ovakom mechapu ja jednostavno moram uzeti Cabse ML po sjajnoj kvoti!!!Na moundu za SF: Petit (3-1, 4.76 ERA) dok za CHC: Samardzija (0-4, 1.46 ERA) svakako bi ovde dao veliku prednost Samardziji.Petit ima samo tri starta ove sezone i zbog povrede Caina večeras je dobio šansu na zadnja dva starta je dobio čak 12 ranova i mislim da ga gosti mogu dohvatiti što su i u njegovoj karijeri dosad uspevali pošto iako ima 2-1 ima jako lošu statistiku protiv Cabsa  5.23 ERA na četiri starta i ukupno šest mečeva protiv Chi.Sa druge strane svakako najbaksuzniji pičer u MLB-u i pored njegovih brilijantnih partija još nema wina ima 0-4 iakoima brilijantnu ERU 1.46 baca zaista sjajno na zadnja 4 starta dozvolio je samo 2 rana dok na 3 meča bez dozvoljenog rana nema sreće odbacao jue brilijantno protiv Yenkija 7 inn.pri vođstvu Cabsa od 2-0 u 8 inn. još imali silne šanse da udvostruče prednost koje nisu iskoristili i Cabsi su ušli u 9 inn. sa 2-0 i na zatvaranju meča upropastili mu win zbog erora na karju u extra inn. i izgubili.Jednostavno ima jako loš suport batera a i nedostaje mu sreće mislim da je red da mu se konačno brilijantne partije isplate i da dođe do wina zašto ne baš večeras.Hiterski svakako su Giantsi bolji ali u ovakom mechapu to nemora biti slučaj.Kako bilo ja večeras uzimam Cabse ML za ipak nešto niži ulog...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baseball, MLB01:05 CET (27/05/2014)Toronto Blue Jays - Tampa Bay Rays(Money Line)Pick: Tampa Bay RaysOdd: 2.36Bookie: bet365Stake: 5/10Večeras se na Rogers Centre, (Toronto, Ontario) igra meč između domaćih Blue Jaysa(29-22, 13-11 home) i gostujućih Raysa(23-28, 11-14 away)...Prvi meču seriji diviziskih rivala i svakako veoma bitna serija za oba tima a posebno po meni za goste koji mogu da smanje zaostatak za vodećim Blue Jaysima kojiim beže 6 pobeda oba tima ulaze u sjajnim formama posebno domaćini koji imaju 6 vezanih pobeda i 9-1 na zadnjih 10 mečeva ali svakoj seriji dođe kraj zašto ne baš večeras jelje i Tampa konačno zaigrala bolje imaju 4 vezane pobede i sigurno u mnogo boljem raspoloženju dolaze u Toronto protiv koga imaju odlične rezultate iako u zadnjih 10 mečeva imaju 5-5 ipak u njihovim duelima u zadnjih 3/4 sezone apsolutna dominacija Raysa koji imaju -TB are 39-19 in the last 58 meetings.Večeras na moundu za TOR:Hutchison (3-3, 3.45 ERA) dok za TB: Bedard (2-2, 2.63 ERA) nebi nikome dao neku posebnu prednost iako ipak imam više poverenja u iskusnog Bedarda.Mislim da se ovde Hutchison previše favorizuje iako je odbacao zadnja dva meča odlično posebno u Texasu gde je zabeležio SHO ali mladi pičer ove sezone u Torontu daleko lošije baca ima čak jako lošu statistiku na 3 starta 0-2 uz katastrofalnu ERU 7.24 i verujem da to gosti mogu da iskoriste jel je sigurno pod pritiskom da se od njega očekuju imnogo bolje partije na Rogers Centru.Sa druge strane veoma iskusni Bedard koga ja cenim i koji nažalost nije u karijeri dosad pružio što se od njega očekivalo imao je par sezona silne probleme sa povredama ali nadam se da polako se vraća posle lošeg starta baca odlično tako na zadnja tri starta ima 1-1 uz sjajnu statistiku 0.53 ERA.Posebno impresivno baca na gostovanjima gde na 4 meča i 3 starta ima izuzetnu statistiku 1-0 uz izvanrednu 0.96 ERU kao i to da je dosad u sezoni dopustio samo 1 HR njegov je problem zasad kontrola lopte i zbog toga ne provodi previše vremena nekih 5 do 6 izmena.Neće mu svakakko biti lako u Tor. ali verujem da može da ima dobar meč.Hiterski su domaćiniu prednosti ali verujem da i raspucani gost u zadnje vreme mogu mnogo.Kako bilo mislim da su gosti večeras dosta potcenjeni i ja jednostavno po ovakoj kvoti moram da uzmem njihovu pobedu...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...