Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

09.06.2014.

Recommended Posts

Baseball, MLB19:10  CET (09/06/2014)Tampa Bay Rays - Seattle Mariners(Handicap)Pick: Tampa Bay Rays -1.5Odd: 2.04Bookie:Pinnacle SportsStake: 4/10Večeras se na Tropicana Field,( St. Petersburg, Florida) igrameč između domaćih Raysa(24-40, 13-18 home) i gostujućih Marinersa(33-29, 19-14 away)...Četvrti meč u seriji u kojoj vode Marinersi sa 2-1 ali ja večeras dajem prednost Raysima bez obzira na njihovu jako lošu seriju 1-9 na zadnjih 10 mečeva i mislim da toj krizi mora doći kraj jel svakako su Raysi mnogo kvalitetniji tim od trenutnog stanja na tabeli.Večeras na moundu za Tampa Bay: D.Price-LHP (4-5, 4.03 ERA) dok za Seattle: E.Ramirez-RHP (1-4, 6.82 ERA)...Upravo zbog ovog Pitching Matchupa bi večeras i dao najveću prednost Raysima iako se svakako od Pricea ove sezone mnogo više očekivalo.Nekako je Price upao u sivilo celog tima ali zadnja dva starta je ipak popravio svoje igre i odbacao dva odlična meča iako je dopustio samo 3 rana nije zabeležio win zbog lošeg suporta hitera ali to večeras nebi smeo da bude slučaj očekujem da će dobiti i dobar suport.Ono što je impresivno je njegova kontrola lopte na ta dva meča je imao čak 17 SO i samo 1 BB nadam se njegovom dobrom izdanju večeras protiv ne baš moćnog hiterskog tima protiv Marinersa ima i dobru statistiku na dva starta 1-0 2.81 ove sezone je već bacaou Sea. gde je odbacao CG dozvolivši samo 1 ran u pobedi Raysa od 2-1!Sa druge strane Ramirez svakako najlošiji pičer u rotaciji Marinersa baca jako loše posebno na gostovanjima gde ima 1-2 uz užasnu statistiku 7.77 ERA i verujem da ga hiteri Raysa mogu brzo dohvatiti.I u hitingu bi dao prednost domaćinu iako nebriljiraju ali svakako je mnogo bolji lineup nego što su dosad pokazali uz to i matchup im ide na ruku kao ito da vodećim hiterima Marinersa neodgovara levoruki bacač uz to imaju iproblema sa povredama.Kako bilo ja uzimam u hendikepu Rayse ali ipak za nešto niži ulog...!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baseball, MLB04:05  CET (10/06/2014)Los Angeles Angels - Oakland Athletics(Money Line)Pick: Oakland AthleticsOdd: 2.04Bookie: SBOBETStake: 5/10Večeras se na Angel Stadium of Anaheim,( Anaheim, California) igrameč između domaćih Angelsa(34-28, 18-13 home) i gostujućih Athleticsa(39-24, 22-12 away)...Prvi meč u seriji diviziskih rivala koji su ujedno i najveći konkurent za titulu u A.L.West Div. gde zasada Athleticsi beže Angelsima za 4.5 pobede i zaista na ovom meču nevidim zašto se favorizuju domaćini i po ovakoj kvoti u ovakom matchupu ja jednostavno moram uzeti Athleticse.Na moundu za Los Angeles: Richards (5-2, 3.25 ERA) dok za Oakland: Chavez (5-3, 3.04 ERA) iako ni jedan pičer nije u sjajnoj formi u zadnje vreme ja bi ipak dao prednost Chavezu.Richards posle sjajnog starta je u velikom padu forme iako je odbacao dobro prošli meč ipak jako loše baca posebno u L.A. gde ima 1-1 5.33 ERU.Dok u karijeri ima užasnu statistiku sa Athleticsima 0-3 7.50 ERU u 6 startova u kojima nikad Angelsi nisu zabeležili pobede.I na zadnja tri meča protiv Oak. užasan dozvolio 17 ranova na zadnjem u Oak. nije uspeo da odbaca ni jedan inn. i bio je zamenjen posle 5H 5R i 3BB u samo 0.2 inn. i sigurno je da sa velikim opterećenjem će i večeras izaći na brdašce što verujem da će raspucani hiteri gostiju uspeti da iskoriste.Sa druge strane Chavez koji ima dobru sezonu iako u zadnje vreme nije sjajan ali verujem da može da odbaca sasvim dobar meč iako mu svakako neće biti lako ali ove sezone je već bacao jednom u L.A. gde je bio sjajan 7inn. samo 2R 1ER uz sjajnu kontrolu lopte 9 SO bez i jednog BB.Hiterski oba tima sjajna iako Angelsi imaju možda više Power udarača statistički su Athleticsi bolji jedino je što kod gostiju ima problema sa povredama ali su pokazli da imaju širok roster sinoć dali čak 11 ranova nadam se da se nisu ispucali.Uz to Athleticsi su najbolji gosti u ligi sa sjajnim omerom 22-12.Kako bilo ja večeras u lokalnom derbiju idem na Athleticse ma kakoda se meč završi...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...