Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

10.06.2014.

Recommended Posts

Baseball, MLB01:05 CET (11/06/2014)Toronto Blue Jays - Minnesota Twins(Handicap)Pick: Toronto Blue Jays -1Odd: 1.86Bookie: Pinnacle SportsStake: 7/10Večeras se na Rogers Centre,(Toronto, Ontario) igra meč između domaćih Blue Jaysa(39-26, 20-15 home) i gostujućih Twinsa(29-33, 14-16 away)...Drugi meč u seriji sinoć su dobili Blue Jaysi -06/09/14  TOR 5 - MIN 4I večeras bi ja dao prednost domaćinu u svemu i na moundu kao i u hitingu i uzeću njihovu pobedu u hendikepu.Na moundu za Toronto: J.Happ-LHP (5-2, 4.12 ERA) dok za Minnesota: K.Correia-RHP (2-7, 6.11 ERA) svakako bi ovde dao prednost Happu.Happ jedan sasvim solidan pičer desi mu se da se raspadne ponekad jel je njegov najveći problem kontrola lopte prošli meč je odbacao dobro u Detroitu na teškom gostovanju iako bolje prolazi na gostovanjima verujem da može da odbaca jedan solidan meč posebno što Twinsima manje odgovara levoruki bacač.Ali u ovom metchupu manje se uzdam u Happa dok više u Correiu koji je da ne ponavljam jedan od mojih najomiljenijih pičera potiv koga gotovo redovno igram nadam se da me ni večeras neće razočarati i da će se držati tradicije.Protiv Tor. ima jako lošu statistiku 1-3 7.04 ERA iako bolje baca na gostovanjima svakako je ovo možda i najgore u celom MLB-u za pičera.I na njegovom zadnjem meču sa Tor. je brzo dohvaćen i upravo je bio ovaj pit. mat. gde je Happ odbacao sasvim dobro u ubedljivoj pobedi Tor.-09/07/13  MIN 2 - TOR 11Iako su i Min. hiteri zasad sasvim solidni ipak je i tu velika prednost za domaćina kao i tradicija koja je apsolutno na njihovoj strani.MIN are 6-20 in the last 26 meetings in Toronto.MIN are 13-38 in the last 51 meetings.Kako bilo ja uzimam pobedu Blue Jaysa u hendikepu za nešto jači ulog...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...