Jump to content
Sign in to follow this  
c4nton4

11.06.2014.

Recommended Posts

Naziv kladionice: bwin
Vrijeme odigravanja: 00:00
Naziv para: Texas Stars @ St. Johns Ice Caps
Tip para: Texas Stars
Tečaj: 2.700

 

 

AHL, 3. utakmica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baseball, MLB01:05  CET (12/06/2014)Pittsburgh Pirates - Chicago Cubs(Money Line)Pick: Chicago CubsOdd: 2.21Bookie: Pinnacle SportsStake: 5/10Večeras se na PNC Park, (Pittsburgh, Pennsylvania) igra meč između domaćih Piratesa(30-34, 18-16 home) i gostujućih Cubsa(26-36, 11-22 away)...Treći meč u seriji oba tima su dobila po jedan meč -06/10/14  PIT 3 - CHC 706/09/14  PIT 6 - CHC 2Iako su večeras Pirati postavljeni za prilične favorite ja se nebi baš složio sa tim jel u ovakom Pitching Matchupu koji je svakako na strani Cabsa i po ovakoj kvoti ja moram uzeti ML na Cabse ma kako se ovaj meč završio.Na moundu za Pittsburgh: B.Cumpton-RHP (1-2, 6.51 ERA) dok za Chicago: J.Hammel-RHP (6-3, 2.53 ERA) svakako bi ovde dao prednost Hammelu.Cumpton i dalje dosta neiskusan pičer kome je ovo tek 12 start u karijeri iako ima ove sezone jako lošu statistiku ima samo jedan jako loš meč neprovodi puno na moundu i svakako nije pičer koga se nemože dohvatiti.Sa druge strane Hammel koji baca odlično ove sezone i u sjajnoj je formi na zadnja 3 starta ima 1-1 1.37 ERA.Ove sezone već dvaput bacao protiv Pirata i oba puta odneo win u pobedama  -04/09/14  CHC 7 - PIT 504/03/14  PIT 2 - CHC 3U Pit. bacao sjajno dopustio samo 2H i 1R gledao sam ga i u prošlom startu izaista deluje odlično nadam se da i večeras može imati dobru rolu.Hiterski iako su Pirati nešto bolji ali ipak zbog večerašnjeg pit. mat. nemora da bude tako.Cabsi suuz to u dosta dobroj formi u zadnjih 10 mečeva imaju 7-3.Kako bilo po  meni se večeras isplati uzeti Cabse ML....!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Baseball, MLB
01:10  CET (12/06/2014)
Cincinnati Reds - Los Angeles Dodgers(Money Line)
Pick: Los Angeles Dodgers
Odd: 2.15
Bookie:Pinnacle Sports
Stake: 5/10


Večeras se Great American Ball Park, (Cincinnati, Ohio) igra meč između domaćih Redsa(29-34, 15-17 home) i gostujućih Dodgersa(35-31, 22-12 away)...
Treći meč u seriji prethodna dva su ubedljivo pripala Dodgersima  -

06/10/14  CIN 1 - LA 6  
06/09/14  CIN 2 - LA 6

I ja ću večeras opet njima dati prednost bez obzira na favorizovanje Redsa od strane kladionica zbog startera!!!
Na moundu za Cincinnati: J.Cueto-RHP (5-5, 1.97 ERA) dok za Los Angeles: H.J.Ryu-LHP (7-2, 3.08 ERA) nebi ja ovde nikome dao neku posebnu prednost.
Iako Cueto igra sjajnu sezonu imavelikih problema sa suportom batera što bi mogao i večeras da bude slučaj.
Ni u karijeri nema uspeha sa Dodgersima iako ima dobru statistiku 3.19 ERA u 7 startova do sada ima čak 1-5 upravo zbog slabog suporta.
Sa druge strane Ryu koji u celom MLB-u baca najbolje na putu na 6 startova na gostovanjima ima neverovatnih 5-0 uz izuzetnu statistiku 0.95 ERU na 38 inn. dozvolio je samo 4 R.
Svestan sam da mora i on da ima jedan loš start ali jednostavno moram da ga ispoštujem.
Hiterski oba tima imaju sjajnih udarača ali ipak su Dodgersi nešto bolji i dao bi im tu blagu prednost.
Uz to Dodgersi su jedan od najboljih timova na putu imaju sjajnih -22-12(na gostovanjima)...
Kako bilo ja uzimam Dodgerse ML...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...