Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

15.06.2014.

Recommended Posts

Baseball, MLB19:10  CET (15/06/2014)Miami Marlins - Pittsburgh Pirates(Handicap)Pick: Miami Marlins -1Odd: 2.03Bookie:Pinnacle SportsStake: 6/10Večeras se na Marlins Park,( Miami, Florida ) igra meč između domaćih Marlinsa(34-33, 22-13 home) i gostujućih Piratesa(34-34, 14-18 away)...Treći meč u seriji prethodna dva su dobili Pirati -06/14/14  MIA 6 - PIT 8  06/13/14  MIA 6 - PIT 8Oba efikasna meča što se nadam da u ovom neće biti bar od strane Pirata jel ja u ovom meču dajem prednost Marlinsima i uzimam ih u hendikepu.Nadam se da Marlinsi večeras prekidaju seriju od tri poraza i da bi tri vezana poraza i sweep na domaćem terenu da  bi bilo previše  gde su oni jedni od najboljih domaćina u ligi sa 22-13 uz po meni veliku prednost na moundu.Večeras na moundu za  Miami: H.Alvarez-RHP (3-3, 2.56 ERA) dok Pittsburgh: V.Worley-RHP (0-0, 0.00 ERA)...Svakako bi ovde dao veliku prednost .Alvarezu koji baca odlično ove sezone posebno na Marlins Parku gde ima fenomenalnih 3-1 1.47 ERA dozvolivši na 6 startova samo 7 ranova.Uz to na dva starta u karijeri protiv Pirata ima 1-0 2.08 ERA oba prošle sezoni i na Marlins Parku nije dozvolio Piratima ni jedan ran u pobedi -07/26/13  MIA 2 - PIT 0Verujem da i večeras moiže da ima dobro veče iako su Pirati na dva meča dali 16 ranova svakako nemaju neki moćan lineup i verujem da su na ta dva meča se ispucali i dali sve što su mogli i očekujem pad u hitingu večeras bar se nadam da će biti tako.Sa druge strane Worley kome će ovo biti prvi meč u sezoni prošle sezone užasan u Twinsima 1-5 7.21ERAiako u karijeri ima 1-1 1.80 ERU sa Marlinsima on je bio i riliver ali zadnji meč još 2011.Mislim da ga svakako hiteri Marlinsa mogu dohvatiti.I hiterski bi dao prednost Marlinsima iako su statristički približni ipak na Marlins Parku su moćni uz to i pit. matchup je debelo na njihovoj strani i verujem da će svom starteru dati dobar suport.Kako bilo ja uzimam Marlinse večeras u hendikepu....!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baseball, MLB20:10  CET (15/06/2014)Houston Astros - Tampa Bay Rays(Handicap)Pick: Houston Astros +1Odd: 2.18Bookie:Pinnacle SportsStake: 4/10Večeras se na Minute Maid Park,( Houston, Texas) igra meč između domaćih Astrosa(32-38, 17-19 home) i gostujućih Raysa(26-43, 12-23 away)...Treći meč u seriji obe ekipe su dobile po jedan meč -06/14/14  HOU 7 - TB 3  06/13/14  HOU 1 - TB 6U ovom meču nemogu da kažem da  Raysi nisu favoriti ali ovoliki koliko ih kladionica forsira sigurno nisu bar ne u ovom momentu.Igraju očajno ove sezone među najgorim su gostima u MLB-u samo Cabsi imaju lošiji skor i u užasnoj su formi 3-7 dok domaćin ima 7-3 na zadnjih 10 mečeva.Njihova prednost večeras je svakako na moundu ali ove sezone to se i nije pokazalo kao neka prednost kod startova najboljeg pičera u rotaciji Raysa.Astrosi svakako jesu jedan od najlošijih timova u MLB-u ali igraju dosta dobro ove sezone čak i iznad svakih očekivanja.Večeras na moundu za Houston: B.Peacock-RHP (2-4, 4.50 ERA) dok za Tampa Bay: D.Price-LHP (4-6, 3.97 ERA) svakako da je prednost na strani Pricea ali on baca jednu od najlošijih sezona u karijeri.Price iako na zadnja tri starta ima dobru statistiku 2.42 ERA ima 0-2 dok tim 0-3 zbog užasnog suporta hitera.Uz to ove sezone često ume totalno da padne iako ima fantastičnu kontrolu lopte mislim da je to i veliki problem ne što ima dobru kontrolu lopte već je najveći problem što konstantno napada zonu gde ga često dohvate protivnički hiteri.Iako protiv Astrosa ima 2-1 3.00 ERA mogao bi da ima problema jel je lineup Astrosa kompletno namešten na levorukog pičera i udaraju protiv njih mnogo bolje .268.Sa druge strane Peacock koji posle lošeg starta baca u odličoj formi na zadnja 4 starta 2-0 2.66 ERU.Čak i hiterski Astrosi statistički mnogo bolji dok su Tampini hiteri veliko razočaranje ove sezone.Svakako je ovo rizičan bet ali mislim da ima value po ovakoj kvoti jel ako i dobiju Raysi nadam se da to neće biti ubedljivo kako bilo uzimam Astrose u hendikepu makar i za nešto niži ulog!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...