Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

18.06.2014.

Recommended Posts

Pozdrav društvu!     :57bye:Za ekipicu   :13cheers:.Uspješan dan!  :50yes:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro jutro.....

 

Danas bomo gledali Španija - Čile.......moram tipovati jedinicu ili adijo Španjolska....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo sam pročitao postove od juče.....

 

Za mene nije bio dogovoreno,da bude remi na utakmici Brazil - Meksiko....Što bi bilo ako bi Meksikanci u poslednjim minutama dali gol i s time pobijedili.....

Edited by roberth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo sam pročitao postove od juče.....

 

Za mene nije bio dogovoreno,da bude remi na utakmici Brazil - Meksiko....Što bi bilo ako bi Meksikanci u poslednjim minutama dali gol i s time pobijedili.....

 

Tko je pažljivo čitao mogao je vidjeti da je 'dogovoreno' pod navodnicima. Normalno je, bar tako mislim, da susret nije dogovoren, ali... Koliko smo puta bili svjedoci 'navodnog dogovora' između skandinavskih reprezentacija u nogometu, rukometu, pogotovo, ako npr. nerješeno, omogućuje prolaz dalje. Bilo je 'dogovorenih rezultata' i na ranijim prvenstvima, npr. između 'europskih susjednih prijatelja', afričkih prijatelja, južnoameričkih prijatelja itd. ovisno gdje se natjecanje održavalo. To je u stvari ekonomski prešutni dogovor. Šta znači u ekonomskom smislu za sadašnje SP ako bi dalje prošli, npr. Cro, BiH i slični mali giganti? Ništa. Ukoliko prođe Mexico, eto milijun meksikanaca u Brazilu. O tome sam razmišljao, kada sam napisao da je susret Brazil-Meksiko "dogovoren". Da bar budem u krivu, pa da se i mi i susjedi veselimo prolasku Cro i (ili) BiH u sljedeći krug natjecanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav! 

Juče mi zbog dva golmana propade tiket. 

 

A danas, - Kamerun - Hrvatska, mislim da će biti otvorena utakmica sa najmanje 3 gola, jer i jednima i drugima odgovara samo pobeda. 

Ostale dve , potpuno je jasno. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar dan ,

Ipak sjajna mec Brazil -Meksiko (iako bez golova ).Onaj golman(Meksiko ) ) je cuda pravio.Taj rez. ne odgovara Hrvatima .Al  sto veli  Tuto ipak je na SP najbitniji  profit a to mogu  u  svakom slucaju  vise doneti  hiljade Meksikanaca ( od npr.par stotina Hrvata  ) u Brazilu.

No ipak srecno ,veceras sa Kamerunom ,pa neka mec sa Meksikom sve resi.

 

:icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije baš da su se trudili, ali bilo je vidljivo koliko Brazil ovisi o Neymaru. Meksikanci su ga okupirali i bilo je jasno da bez njega (i Hulka) oni nemaju klasu za osvojit prvenstvo. Sve neka debilna ubacivanja

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ona Brazuka je takav retard šit od emisije da ti mozak stane. Da nije u pitanju nacionalna TV, mislim da se Žuti i Co. ne bi našli u tom buretu kur*eva od ''sportske'' emisije

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja mislim da je ovo jako realno 
 
Kamerun - Hrvatska
čet. 00:00, X2 i 0-3 @ 1.58 , Soccer 
 
 a inace sam igrao i X-2 ja bas ne ocekujem zaletanje za razliku od Miche ali videcemo ovo je ludo prvenstvo i sve je moguce pa cak i da Chile da 2 gola Spaniji ili Australija Holandiji 

Share this post


Link to post
Share on other sites

MLB

NYY : TOR - TOR +1,5

PIT : CIN - CIN +1,5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Španjolci se spakovali kući!  :icon_neutral:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Španjolci se spakovali kući!  :icon_neutral:

Ovo je bio ispraćaj tiki-take. Taj sustav je jednostavno probijen. Oni se jbno dodaju u trenutku kad vrijeme bježi i treba lovit gol. Tik-tak amo tamo, malonogometna dodavanja i onda duga lopta po zraku ili po podu. I to su se spakirali doma s gol razlikom -6. Suludizam. Vidio sam u očima Diega Coste kako važe dal se zaj**o s izborom Espane..Jesi Diego, zajebo si se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...