Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

18.06.2014.

Recommended Posts

Baseball, MLB01:05  CET (19/06/2014)Pittsburgh Pirates - Cincinnati Reds(Money Line)Pick: Cincinnati Reds Odd: 2.12Bookie:Pinnacle SportsStake: 5/10Večeras se na PNC Park,( Pittsburgh, Pennsylvania) igra mečizmeđu domaćih Piratesa(34-36, 20-17 home) i gostujućih Redsa(34-35, 17-18 away)...Drugi meč u seriji sinoć su dobili Redsi i ja kao i sinoć i večeras sam na Redsima ML ipak večeras sa nešto manjim ulogom ali i po meni sa odličnom kvotom jel po meni su i večeras Redsi u prednosti!!!Na moundu za Pittsburgh: Volquez (4-5, 3.89 ERA) dok za Cincinnati: Simon (9-3, 2.95 ERA) ja bi ovde dao prednost Simonu.Volquez svakako sasvim solidan pičer koji kući baca bolje ali nema pravi suport hitera što se nadam i večeras da će biti slučaj.Sa druge strane Simon koji ima sjajnu sezonu posebno je impresivan na gostovanjima 6-1 2.44 ERU ove sezone je već bacao u Pitt. iodneo win.-04/23/14 PIT 2 - CIN 5Nadam se i večeras da može imati dobro izdanje.Hiterski bi takođe dao prednost Redsima koji su konačno kompletni i poseduju svakako odličan lineup.I u sasvim su dobroj formi imaju 5-1 na zadnjih 6 mečeva i moraju nastaviti sa dobrim rezultatima ako žele da ostanu u konkurenciji za div. titulu zaostaju prilično za Brewersima ali tu su i Cardinalsi kao i Pirati i u div. okršaju je najbitnije dobijati serije.Kako bilo idem večeras na Redse ML....!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...