Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

20.06.2014.

Recommended Posts

Baseball, MLB01:05  CET (21/06/2014)Washington Nationals - Atlanta Braves(Handicap)Pick: Washington Nationals -1Odd: 1.98Bookie:Pinnacle SportsStake: 5/10Večeras se na Nationals Park,( Washington, D.C.) igra meč između domaćih Nationalsa(37-34, 21-16 home) i gostujućih Bravesa(37-35, 17-17 away)...Drugi meč u seriji diviziskih rivala sinoć su dobili Bravesi -06/19/14  WAS 0 - ATL 3Ja bi večeras ipak dao prednost Nationalsima i uzeću njihovu pobedu u hendikepu.Svakako izuzetno bitna serija jel po meni između njih će se voditi bitka za pobednika divizije iako su svi timovi u igri ipak mislim da su oni najkvalitetniji timovi.Ono što neide na ruku domaćinu to je svakako jako loši rezultati sa Atlantom u zadnje vreme ali se nadam da će večeras uspeti da pobede i da ne dopuste najvećem rivalu da im preotme lidersku poziciju u diviziji.Ono gde bi večeras dao najveću prednost Was. je svakako na moundu gde za Washington: S.Strasburg-RHP (6-5, 3.06 ERA) dok za Atlanta: M.Minor-LHP (2-4, 4.42 ERA) svakako na strani Strasburga je i bolja forma i nesumnjivo kvalitet kao i njegove sjajne partije u Was.gde ima impresivnu statistiku 5-1 2.10 ERA ima i sjajnu kontrolu lopte i verujem da goste može da ostavi na malom broju ranova.Sa druge strane Minor koji nema sjajne rezultate iako ga često spašava dobar suport batera što se nadam da večeras neće imati iako u karijeri ima pozitivan skor sa Was. 3-2 ima prilično lošu statistiku 4.96 ERA. i verujem da domaći hiteri ga mogu dohvatiti posebno što mnogo bolje udaraju protiv levorukih bacača sjajnih .279 AVG.Hiterski oba tima su približnog kvaliteta ali ipak zbog Pitching Matchupa bi dao  malu prednost Was.Kako bilo ja večeras uzimam Nationalse u hendikepu na meču....!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...