Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

22.06.2014.

Recommended Posts

Dobro jutro....

 

Tuto, jučer sam gledao utakmicu BiH - Nigerija, bila je greška kod pomočnika....glavni sudac nije bio kriv jer ne vidi ali je bio ofsajd ili ne....Zmajevi su me potpuno razočarali jer se vidjelo lepo da nisu mogli trčati....Nigerija bi mogla pobjediti s najmanje 2-3 gola razlike zato je golman Begović sigurne golove obranio....(to je moje mišljenje).....Što rade kondicijski treneri u repki Zmajevima??? Sušič Safet je u obranu slao neke igrače koji nemaju skupa ni 10 nastupa.....Ja sam pripremljeni kladiti za 100 €,da će Iran pobijediti protiv Bošnjaka.....Bio sam ljut što jučer nisu pobijedili Argentinu...

I samo jednom napišem,da je europski nogomet drastično pao što se tiče reprezentacija.....vrlo loše igraju Europljani....

gledajuci dugorocno evropski nogomet je pao jer klubovi u evropi sve vise dovode ove igrace iz afrike i juzne amerike... ovi prvi mogu trcat, ovi drugi znaju sve s loptom a sto je najbitnije i jedni i drugi su jeftini pa igraca iz evrope ima sve manje u svakom ozbiljnijem klubu... to se najbolje vidi na engleskoj reprezentaciji koja u svoju ligu dovodi sve sto valja pa im domaci igraci nemaju mjesta u klubu a samim tim nemaju ni neku reprezentaciju bar sto se svjetskog vrha tice

Share this post


Link to post
Share on other sites

gledajuci dugorocno evropski nogomet je pao jer klubovi u evropi sve vise dovode ove igrace iz afrike i juzne amerike... ovi prvi mogu trcat, ovi drugi znaju sve s loptom a sto je najbitnije i jedni i drugi su jeftini pa igraca iz evrope ima sve manje u svakom ozbiljnijem klubu... to se najbolje vidi na engleskoj reprezentaciji koja u svoju ligu dovodi sve sto valja pa im domaci igraci nemaju mjesta u klubu a samim tim nemaju ni neku reprezentaciju bar sto se svjetskog vrha tice

Dobro zboriš. Znao sam ja da si ti pametan. Kad si prvi put došao na forum, znam da sam pomislio kako bistar momak..ima najmanje osnovnu školu završenu :48thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro zboriš. Znao sam ja da si ti pametan. Kad si prvi put došao na forum, znam da sam pomislio kako bistar momak..ima najmanje osnovnu školu završenu :48thumbsup:

i knjige od srednje skole  :icon_biggrin:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro zboriš. Znao sam ja da si ti pametan. Kad si prvi put došao na forum, znam da sam pomislio kako bistar momak..ima najmanje osnovnu školu završenu :48thumbsup:

 valjda nije sa megatrenda  :77tooth:

 

Danas uzasni rezultati , bolje da sam sve igrao over golove, a upravo to mislim i za Portugal, puno ce se igratti na njih a ko zna mozda bude iznenadjenje ali golova bi moralo biti na obe strane i bar 3, Ameri nisu losi a odbrana Portugala pokazala puno slabosti 
zapazio sam i jednu stvar da vecina reprezentacija koja je igrala lose u prvom kolu u drugom su igrali mnogo bolje dok one koji su igrali dobro  u prvom kolu u drugom su igrali lose  sa veoma retkim izuzecima 
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 valjda nije sa megatrenda  :77tooth:

 

Danas uzasni rezultati , bolje da sam sve igrao over golove, a upravo to mislim i za Portugal, puno ce se igratti na njih a ko zna mozda bude iznenadjenje ali golova bi moralo biti na obe strane i bar 3, Ameri nisu losi a odbrana Portugala pokazala puno slabosti 
zapazio sam i jednu stvar da vecina reprezentacija koja je igrala lose u prvom kolu u drugom su igrali mnogo bolje dok one koji su igrali dobro  u prvom kolu u drugom su igrali lose  sa veoma retkim izuzecima 

 

Ja sam stavio cca. 70€ na kvotu 2.62 na live da Belgija daje više od 1.5 gola. Imao sam neki feeling, hvala Bogu da sam samo to ostavio na računu. Mogli bi ovo Ameri dobit :57bye:

Share this post


Link to post
Share on other sites
 ko hoce uplatiti dok je kvota jos dobra 
 
Grupa G
 
 
1. Nemačka 2 1 1 0 6 : 2 (+4) 4
2. SAD        2 1 1 0 4 : 3 (+1) 4
3. Gana        2 0 1 1 3 : 4 (-1) 1
4. Portugalija 2 0 1 1 2 : 6 (-4) 1
 
Nemacka i SAD ako odigraju X oba prolaze dalje a selektor Amera je Nemac Klinsman, iako ce naravno sve oci biti uprte u njih verujem da ce odigrati X kao sto su i ranije sa Austrijom kad im je to odgovaralo ili sa DDR jos mnogo ranije, kvota na X drasticno pada 
 
Portugal jako tesko a Gana ima sanse da prodje samo ako SAD izgubi a oni pobede i da imaju bolju gol razliku 
Edited by rockytomas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...