Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

24.06.2014.

Recommended Posts

Baseball, MLB01:05  CET (25/06/2014)Toronto Blue Jays - New York Yankees(Money Line)Pick: New York YankeesOdd: 2.29Bookie:Pinnacle SportsStake: 4/10Večeras se na Rogers Centre,( Toronto, Ontario) igra meč između domaćih Blue Jaysa(43-35, 21-17 home) i gostujućih Yankeesa(39-36, 22-18 away)...Drugi meč u seriji između diviziskih rivala sinoć su ubedljivo dobili Blue Jaysi -06/24/14  TOR 8 - NYY 3Svakako da su i večeras Blue Jaysi favoriti ali po meni večeras ja moram uzeti Yankeese ML po sjajnoj kvoti jel mislim da večeras taj bet ima veliki value!!!Na moundu za Toronto: Buehrle (10-4, 2.32 ERA) dok za New York: Phelps (3-4, 3.86 ERA) svakako da je ovde u prednosti Buehrle koji ima sjajnu sezonu ali u ovom  Matchupu nemora biti tako!!!Naime Buehrle u karijeri ima ubedljivo najgori skor protiv slavne čete iz Bronxa on ima na 17 startova u karijeri ima kriminalnih 1-11 5.84 ERU čak i kad odbaca kako tako dobro nedobije pravi suport hitera tako jei protiv Yenkija bacao pre nedelju dana u Bronxu i Tor. je doživeo težak poraz -06/18/14  NYY 7 - TOR 3Nadam se i večeras da ga mogu dohvatiti jel svakako da on iako veoma iskusan pičer ima veliku barijeru protiv Yankeesa i sigurno je i da će večeras pod velikim opterećenjem izaći na mound.Sa druge strane Phelps koji zadnja dva meča je sjajan u Oak. odbacao bez dozvoljenog rana dok je pre samo 5 dana upravo bacao protiv Tor. i odneo win u pobedi od -06/19/14  NYY 6 - TOR 4Gde je odbacao odlično 7 inn. dozvolivši samo dva rana Tor. hiterima iako mu neće biti lako nadam se da može da ima solidno veče.Hiterski iako su bolji udarači Tor. ipak i večeras bez svog najboljeg udarača RF  J. Bautista kao i dalje bez sjajnog 3B  B. Lawriea iako imaju i dalje odličan lineup ipak svakako da je slabiji nego sa njima.Dok se nadam da udarači Yankeesa koji su kompletni bez povreda mogu da imaju dobro veče i da tradicionalno dohvate Buehrlea!!!Dok je treadicija apsolutno na strani gostiju -NYY are 36-15 in the last 51 meetings.Kako bilo ja večeras uzimam Yankeese ML ali za ipak nešto niži ulog...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...