Jump to content
Sign in to follow this  
dejan55

01.07.2014.

Recommended Posts

Naziv kladionice: SuperSport 
 
Vrijeme odigravanja: 18:00
Naziv para: Argentina(h0:1)-Švicarska
Tip para: X2
Tečaj: 1.500
 
:uredu:    0-0
Edited by mostovoj

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fudbal - World Cup 2014 
18:00h Argentina - Switzerland, Team Cards
Tip: Argentina Over 0.5 
Kvota: 1.53
Bet365
 
Na stadionu Arena Corinthians u gradu São Paulo se sastaju nogometaši Argentine i Švicarske u okviru 1/8 finala SP. Moj tip za današnji meč je da će Argentina dobiti barem jedan karton na meču i mislim da je ovo odlična ponuda za kvotu 1.53 u bet365 kladionicu. Glavni sudija na meču je iz Švedske - Jonas Eriksson. Argentina je kao prvoplasirana ekipa iz grupe F za protivnika dobila drugu ekipu iz grupe E - Švicarsku.
 
Argentina na ovom SP ne briljira iako su upisali sve tri pobjede u grupi. U 1. kolu su savladali BIH sa 2-1, u drugom kolu su u zadnjim minutama uz majstoriju Messija slavili sa 1-0 protiv odličnog Irana, dok je u zadnjem kolu bilo 3-2 protiv Nigerije. Tako su sa 9 bodova prošli dalje u 1/8 finala, gdje ih čeka Švicarska koja je u grupi E savladala Ekvador sa 2-1, zatim je deklasirana od Francuske sa 2-5. Prolaz dalje im je donijela pobjeda nad Hondurasom sa 3-0. Sada da se vratimo na moj bit klađenja a to je da će Argentina dobiti barem jedan karton na meču. Kao što sam napisao, Argentina je u sva tri meča jako teško slavila sa po jednim golom razlike i uz pomoć sjajnog Messija. Sudija Eriksson je do sada sudio na dva meča na SP i dodjelio 3 kartona (Cameroon - Brazil) i 2 kartona (Ghana - USA). Vjerujem da će danas Argentina slaviti ali uz dosta muke i da će barem jedan igrač Argentine biti upisan u bilježnicu sudije Erikssona.
 
Argentina: Romero, Zabaleta, F.Fernandez, Garay, Rojo, Mascherano, Gago, di Maria, Messi, Lavezzi, Higuain
 
Švicarske: Benaglio, Lichtsteiner, Schar, Djourou, Rodriguez, Inler, Behrami, G.Xhaka, Shaqiri, Mehmedi, Drmić

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...