Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

06.07.2014.

Recommended Posts

Baseball, MLB22:10  CET (06/07/2014)San Diego Padres - San Francisco Giants(Money Line)Pick: San Francisco GiantsOdd: 2.15Bookie:Pinnacle SportsStake: 5/10Večeras se na Petco Park,( San Diego, California) igra meč između domaćih Padresa(39-48, 24-24 home) i gostujućih Giantsa(48-39, 23-16 away)...Treći meč u seriji obe ekipe su dobile po jedan -07/05/14  SD 3 - SF 5  07/04/14  SD 2 - SF 0Ja večeras jednostavno nemogu da verujem da u ovakom matchupu je ovolika kvota na Giantse koju ja moram da uzmem!!!Na moundu za SD:Hahn (4-1, 1.95) dok za SF:Lincecum (7-5, 4.06) oba pičera se nalaze u fantastičnim formama ali ja bi ipak dao prednost Lincecumu.Ruki  Hahn posle prvog lošeg starta je nanizao 4 wina i baca u dobroj formi ali mislim da neće moći dugo da drži taj sjajan niz i verujem da ga Giantsi mogu večeras dohvatiti.Sa druge strane Lincecum koji baca sjajno u zadnja dva starta bez i jednog rana a upravo je prviod ta dva meča bio sa Padresima gde mu je za dlaku izmakao PG odbacao je meč bez i jednog hita sa samo jednim BB iako na starni baca lošije ove sezone protiv S.D. oba wina dok i prošle sjajan na 4 starta 3-1 2.22 ERA verujem da i večeras može pružiti dobar meč jel konačno deluje kao pičer koji je pre par sezona bio fantastičan!I u hitingu bi dao blagu prednost Giantsima i verujem da posle sinoćne pobede mogu i večeras da zabeleže pobedu.Kako bilo uzimam Giantse ML na meču...!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...