Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

11.07.2014.

Recommended Posts

Pozdrav društvu!  :57bye:

 

:kahva:

 

:14clover:

Share this post


Link to post
Share on other sites

MLB  :glove:

SF : ARI - SF :uredu:

LAD : SD - LAD +1,5 :nije:

CIN : PIT - CIN +1,5 :uredu:

CHC : ATL - CHC +1,5 :uredu:

:crossfingers:  :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

J***m ti mrtvi Dinamo i debilnog Zorana Mamića. Šteta što su izgubili samo jedan razlike. Pizde lijene usrane. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cantona, gledao sam utakmicu u Murskoj Soboti izmedju Dinama i Petrolula....dobro, nisu igrali Portugalci i Soudani...pa sam danas razmišljao o utakmici protiv Rijeke.....teško bude i imao sam filing,da če Rijeka pobijediti....Svaki dan čitam SN koliko lova je otišlo za pojačanja u Dinamu.....

 

Dinamo ja primerjam s Murom ispred 12 i više godina.....Mura je tada bio glavni sponzor, imala je 7200 radnika a u nogometnoj Muri vladali su tekstilni Muraši i njemački Hugo Boss....imali smo dobru momčad ali nikada nisu bili prvaci....Danas ima Dinamo Zdravka Mamića i on je glavni u klubu i on zna raditi....A Zdravko Mamić je u Murskoj Soboti Milan Morec koji je znao raditi s radnicima Mure, došli su novi lastnici u kojem nemaju pojma što je rad i što je nogomet a Milanu Morecu su rekli hvala za suradnju i doviđenja....Danas je tekstilna fabrika Mura s svega 450 radnika, a nogometna Mura u 3.ligi.....Zato Cantona, ne znam zašto se ljutite na Zdravka Mamića....što misliš ako Mamići ne bi bili u Dinamu.....nisam navijač Dinama i ne navijam za nijedan klub u Hrvatskoj (bio sam Partizanovac u Jugoslaviji)...imam filing,da Dinamo bi bio tamo gdje je danas Hajduk a vi Dinamovi navijači ne bi bili zadovoljni......

 

I slovenski narod je napravio grešku jer su htjeli za sebe.....nakon 23 godine samostojne Slovenije sada naši želijo povratak u Jugoslaviju.....i prije 23 godina bio sam protiv samostojne Slovenije a u nedjelju so volitve.....bolje bi bilo,da bi Zdravka Mamića volio za predsjednika Vlade..... :icon_biggrin:, on zna krasti ali dva puta više vrati nazad.....a slovenska Vlada???

Edited by roberth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...