Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

02.08.2014.

Recommended Posts

Baseball, MLB01:05 CET (03/08/2014)Washington Nationals - Philadelphia Phillies(Handicap)Pick: Washington Nationals -1Odd: 1.74Bookie:Pinnacle SportsStake: 6/10Večeras se na Nationals Park,( Washington, D.C.) igra meč između domaćih Nationalsa(58-49, 30-22 home) i gostujućih Philliesa(49-61, 27-28 away)...Treći meč u seriji prethodna dva su dobili pomalo iznenađujuće gosti -08/01/14  WAS 1 - PHI 2  07/31/14  WAS 4 - PHI 10Ja verujem da Was. neće sebi dozvoliti taj luksuz da izgubii treći vezani meč zaredom i uzeću njihovu pobedu u hendikepu.Na moundu za Washington: Zimmermann (6-5, 3.17 ERA) dok za Philadelphia: Burnett (6-10, 4.15 ERA) iako oba pičera nisu u sjajnim formama ja bi ipak dao prednost na moundu Zimmermannu.Zimmermann svakako kvalitetan pičer koji po pravilu već sezonama baca sjajno u Was. na zadnjem startu protiv File u Was. je odbacao brilijantno u ubedljivoj pobedi -06/03/14  WAS 7 - PHI 0Nadam se da i večeras može da ima dobro veče.Sa druge strane El Maestro baca u jako lošoj formi posebno na gostovanjima gde na zadnjih 8 mečeva ima 2-5 uz užasnu statistiku 6.80 ERA na zadnja dva gostovanj je dobio čak 13 ranova iako ima dobru statistiku sa Was. na zadnjem meču u Was. je doživeo katastrofu gde je na 6 inn. dozvolio čak 8 ranova.Verujem da ga i večeras mogu dohvatiti.I u hitingu bi ipak dao blagu prednost domaćinu.Kako bilo ja večeras dajem prednost Nationalsima i uzeću njihovu pobedu u hendikepu...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...