Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

03.08.2014.

Recommended Posts

Baseball, MLB19:40 CET (03/08/2014)Tampa Bay Rays - Los Angeles Angels(Total)Pick: Over 7Odd: 1.81Bookie:Pinnacle SportsStake: 5/10Večeras se na Tropicana Field,( St. Petersburg, Florida) igra meč između domaćih Raysa(54-56, 27-31 home) i gostujućih Angelsa(65-44, 27-25 away)...Treći meč u seriji prethodno su oba tima dobila po jedan meč -08/02/14  TB 10 - LAA 3  08/01/14  TB 3 - LAA 5Samo ja na ovom meču neću uzeti pobedu nekog tima već ću uzeti over poena jel je po meni granica dosta niska i mislim dostižna večeras!!!Na moundu za Tampa Bay: Odorizzi (7-8, 3.80 ERA) dok za Los Angeles: Weaver (11-6, 3.62 ERA)Iako Odorizzi baca bolje u Tampi mislim da večeras nije nedohvatljiv jel sa druge strane je fantastičan lineup dok za L.A.A. Weawer nesumnjivo kvalitetan pičer ali pičer koji na gostovanjima baca mnogo lošije ima čak 4.98 ERU ali i 5-3 jel ima sjajan suport na zadnja tri gostovanja je dobio čak 13 ranova.Oba lineupa su dosta efikasni i očekujem daprebace ovu granicu koja je i na prethodna dva meča prebačena..Kako bilo uzimam Over 7 na meču....!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...