Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

05.08.2014.

Recommended Posts

Baseball, MLB04:05 CET (06/08/2014)Oakland Athletics - Tampa Bay Rays(Money Line)Pick: Oakland AthleticsOdd: 1.83Bookie:Pinnacle SportsStake: 5/10Večeras se na O.co Coliseum,( Oakland, California) igra meč između domaćih Athleticsa(68-43, 36-19 home) i gostujućih Raysa(54-58, 27-26 away)...Drugi meč u seriji sinoć su pobedili domaćini posle ekstra inn. -08/04/14  OAK 3 - TB 2Za razliku od juče ja ću večeras uzeti pobedu Athleticsa koja prilično dobro plaća!!!Na moundu za Oakland: Hammel (8-9,3.87 ERA) dok za Tampa Bay: Smyly (6-9, 3.93 ERA) iako je užasno startovao za novi tim ja bi ipak dao blagu prednost Hammelu.Hammel se očigledno još nije privikao na Ame. ligu ali je samo 2 inn. odbacao na Coliseumu i mislim da je krajnje vreme da odbaca jedan kvalitetan meč kojih je ove sezone u Cabsima imao puno. Iako ima negativnu statistiku sa Tam. 1-2 5.19 ERA ipak mogao bi da iskoristi teren na kome pada mali broj poena kao i lošu formu Tampe koja ima 1-4 na zadnjih 5 mečeva.Sa druge strane Smyly koji je u trejdu za Pricea došao u Tampu baca dosta promenjivo lošije na gostovanjima tako na zadnja tri je dozvolio 10 ranova dok je ove sezone već bacao meč u Oaklandu gde je pružio jako lošu partiju za 5 inn. kolko je proveo dozvolio je čak 6 ranova.Verujem da ga i večeras mogu dohvatiti pošto je ovo njegov prvi start za Tampu i sigurno se još nije ni navikao na novu sredinu!!!Hiterski svakako je prednost na strani Oak. iako i Tampa ima dobar udarački tim ali su i u očiglednoj silaznoj putanji.Kao i to da svakako Oak. ima i mnogo veći motiv jel su u mrtvoj trki sa Angelsima za divizisku titulu dok je očigledno Tampa sa ovom serijom, poraza se skoro oprostila od borbe za pley of a to pokazuje i trejd najboljeg bacača ekipe!Uz to Tampa ima i katastrofalnu statistiku u Oak. -TB are 18-46 in the last 64 meetings in Oakland.Očigledno im nikako neodgovara velike dimenzije terena za razliku od njihovog na Floridi koji je mnogo kraći!Kako bilo ja večeras uzimam Athleticse ML na meču...!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baseball, MLB02:10 CET (06/08/2014)Milwaukee Brewers - San Francisco Giants(Team Total)Pick: San Francisco Giants Over 3.5Odd: 1.80Bookie:Pinnacle SportsStake: 5/10Večeras se na Miller Park,( Milwaukee, Wisconsin) igra meč između domaćih Brewersa(61-51, 30-26 home) i gostujućih Giantsa(61-51, 32-21 away)...Na ovom meču ja ću uzeti Over poena Giantsa po meni granica u ovom Matchupu je prilično niska!Na moundu za Milwaukee: Nelson (1-2, 4.30 ERA) mladi i zasad dosta neiskusni pičer ove sezone na tri starta na Miler Parku dozvolio čak 13 ranova.Uz to imao je i malu povredu i sumnjam da će dugo biti na moundu uz to bulpen Brewersa je dosta loš.Hiting Giantsa se malo trgao kao i cela ekipa i zadnjih 5 mečeva su prilično efikasni dali su čak 27 poena i samo na jednom meču nisu prešli ovu granicu.Kako bilo meni je ova granica niska i ja uzimam Over 3.5 na Giantse...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...