Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

06.08.2014.

Recommended Posts

Baseball, MLB21:40 CET (06/08/2014)Seattle Mariners -Atlanta Braves(Handicap)Pick: Seattle Mariners +1Odd: 1.83Bookie:Pinnacle SportsStake: 5/10Večeras se na Safeco Field, (Seattle, Washington ) igra meč između domaćih Marinersa(58-54, 27-31 home) i gostujućih Bravesa(58-55, 27-31 away)...Drugi meč u seriji u okviru Inter lige sinoć su dobili Marinersi -08/05/14  SEA 4 - ATL 2Iako su Bravesi postavljeni za favorite  ipak mislim i preterane u ovom trenutku nalaze se u jako lošoj seriji od čak 7 vezanih porza i izgledaju prilično loše.Na moundu za Seattle: Young (9-6, 3.19 ERA) dok za Atlanta: Teheran (10-7, 2.69 ERA) favoriti su Bravesi upravo zbog ovog Pitching Matchupa ali po meni ni ovde nemaju neku veliku prednost!!!Iskusni Young baca dosta dobro ove sezone posebno je sjajan u Sea. gde ima sjajnu statistiku 6-3 2.21 ERA iako protiv Breversa ima 0-2 5.40 ERU mislim da večeras može da ima dobr performans jel mu savršeno odgovara Safesco Field i njegove velike dimenzije.Sa druge strane Teheran koji ima sjajnu sezonu ali i velike probleme sa suportom hitera što bi i večeras mogao da bude problem uz to mnogo lošije baca na gostovanjima gde ima 6-6 3.91 ERA.Hiterski po meni dosta podjednaki Marinersi su se i pojačali doveli i Jacksona iz Det. i zaista više se o njima nemože govoriti kao o samo vrhunskoj odbrambenoj ekipi već i o dosta dobrom napadu koji imapar odličnih udarača.Ove sezone ovo im je četvrti meč i sva tri su dobili Marinersi -08/05/14  SEA 4 - ATL 2  06/04/14  ATL 0 - SEA 2  06/03/14  ATL 5 - SEA 7Uz to Atlanta dosta loše prolazi u zadnje vreme u Inter ligi - ATL are 4-9 in their last 13 interleague games.Kako bilo ja mislim da mArinersi i ako izgube toneće biti ubedljivo i po meni kvota na hen. +1 na Marinerse dobro plaća i ja je moram uzeti...!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...