Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

08.08.2014.

Recommended Posts

Baseball, MLB02:10 CET (09/08/2014)Kansas City Royals - San Francisco Giants(Money Line)Pick:  San Francisco GiantsOdd: 1.84Bookie:Pinnacle SportsStake: 6/10Večeras se na Kauffman Stadium,( Kansas City, Missouri ) igra meč između domaćih Royalsa(60-53, 27-27 home) i gostujućih Giantsa(62-53, 33-23 away)...Prvi meč useriji u okviru Inter lige u kojem bi ja večeras ipak dao prednost Giantsima i uzeću njihovu pobedu!Obe ekipe imaju pley of ambicije Royalsi su u boljoj formi imaju 4 vezane pobede dok Giantsi imaju 5-3 u zadnjih 10 mečeva i posle jako loše serije ipak dižu polako formu.Na moundu za Kansas City: Vargas (8-5, 3.69 ERA) dok za San Francisco: Bumgarner (13-8, 3.21 ERA) duel dva odlična levoruka bacača u kujem bi ja ipak dao prednost Bumgarneru.Retko igram protiv Vargasa ali i kad to uradim to je svakako kad baca na Kauffmanu gde ima daleko lošiju statistiku 4-3 4.77 ERA uz to baca i u lošijoj formi na zadnja tri starta 1-2 4.76 ERA.Dok na zadnjem meču na Kauffmanu je jako loše prošao protiv Angelsa u 4 izmene dozvolio 9 H i čak 6 R i verujem da ga i večeras hiteri Giantsa mogu dohvatiti koji bolje udaraju protiv levorukih pičera.Sa druge strane Bumgarner posle par loših mečeva ponovo baca odlično posebno na gostovanjima gde ima fantastičnu statistiku 9-2 1.58 ERA dok je na zadnja tri gostovanja na 23 inn. dozvolio samo 1 ran verujem da i večeras može da ima dobro veče i da zadrži udarče Royalsa na malom broju ranova.Dok bi i u hitingu dao blagu prednost gostima iako i Royalsi imaju dobar lineup ipak Giantsi večeras imaju i DH poziciju i nemaju nekih problema sa povredama očekujem najjači tim uz to oporavio se i Pagan koji je izuzetno bitan igrač jel nekako se posrtanje Giantsa posle sjajnog starta i podudara sa jegovom povredom.Kako bilo ja večeras uzimam pobedu Giantsa na meču...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Baseball, MLB
01:35 CET (09/08/2014)
Atlanta Braves - Washington Nationals(Team Total)
Pick: Atlanta Braves Over 2.5
Odd: 1.64
Bookie:bet365
Stake: 7/10


Večeras se na Turner Field,( Atlanta, Georgia) sastaju domaći Bravesi(58-56, 31-24 home) i gostujući Nationalsi(62-51, 28-27 away)...
Prvi meč u seriji direktnih rivala u borbi za divizisku titulu u kojoj Was. ima prednost od 4.5 pobede posle neshvatljivo loše serije Bravesa od čak 8 vezanih poraza sa gostujuće serije od isto toliko utakmica.
U ovoj seriji imaju šansu da se približe direktnom rivalu ali ja u ovom meču neću uzeti pobedu Bravesa već njihov over jel je po meni margina na over Bravesa je izuzetno niska 2.5 iako kvota na taj over nije velika naravno i razumnjivo ali u ovakom matchupu ja moram ovo uzeti!!!
Na moundu za Washington: Strasburg (8-9, 3.39 ERA) iako svakako kvalitetan bacač ipak poznat kao izrazito domaćinski dok na gostovanjima baca daleko lošije ove sezone čak 1-7 4.68 ERA ove sezone na dva meča sa Atlantom i to u Was. jako loše prošao na 10 inn. dozvolio čak 10 R i veruje, da i večeras Bravesi mogu bar do 3 rana.
Iako na gostovanjima nisu bili sjajni ipak hiterski Bravesi poseduju dosta kvalitetan tim i verujem da konačno mogu a i moraju da se probude.
Kako bilo ja uzimam Over 2.5 na Bravese za nešto viši ulog...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

MLB (Pinnacle) :glove:
Pittsburgh - San Diego - Pittsburgh +1.5 - 1.515 :uredu: 
Cincinnati - Miami - Cincinnati +1.5 - 1.452 :uredu: 
N.Y. Yankees - Cleveland - N.Y. Yankees +1.5 - 1.500 :uredu: 
Toronto - Detroit - Detroit - 1.806 :uredu: 
L.A. Angels - Boston - L.A. Angels - 1.564 :nije: 
Baltimore - St. Louis - Baltimore +1.5 - 1.446 :uredu: 
Kansas City - San Francisco - San Francisco - 1.884 :nije: 
:crossfingers:  :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...