Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

15.08.2014.

Recommended Posts

Baseball, MLB
02:05 CET (16/08/2014)
Texas Rangers - Los Angeles Angels(Handicap)
Pick:Los Angeles Angels -1.5
Odd: 1.79
Bookie:Pinnacle Sports
Stake: 6/10


Večeras se na Globe Life Park in Arlington,( Arlington, Texas) igra meč između domaćih Rangersa(47-74, 22-36 home) i gostujućih Angelsa(70-49, 29-26 away)...
Prvi meč u seriji u kojoj bi dao apsolutnu prednost gostima kako u seriji tako i večeras i uzeću njihovu pobedu u hendikepu.
Na moundu za Texas: Martinez (2-8, 5.22 ERA) dok za Los Angeles: Richards (12-4, 2.54 ERA) svakako velika prednost na strani Richardsa koji baca u sjajnoj formi za razliku od Martineza koji i na zadnja tri starta ima jako lošu statistiku.
I u hitingu bi svakako dao ogromnu prednost Angelsima dok je Texas i tu u jako lošoj formi posebno u Arlingtonu.
Kako bilo po meni je sve na strani Angelsa večeras i ja uzimam njihovu pobedu u hendikepu...!!!

 

 

Baseball, MLB
01:10 CET (16/08/2014)
Detroit Tigers - Seattle Mariners(Money Line)
Pick: Seattle Mariners
Odd: 2.20
Bookie:Pinnacle Sports
Stake: 4/10


Večeras se na Comerica Park,( Detroit, Michigan ) igra meč između domaćih Tigersa(65-54, 32-27 home) i gostujućih Marinersa(65-55, 31-23 away)....
Nemogu da kažem da večeras Tigersi nisu favoriti ali mislim da su malo i precenjeni i da po ovakoj kvoti moram uzeti večeras Marinerse ML makar i za manji ulog...!!!
Na moundu za Detroit: Porcello (13-7, 3.11 ERA) dok za Seattle: Paxton (2-0, 2.38 ERA) iako je Porcelo u sjajnoj forminekako ja i dalje u njega nemam previše poverenja i mislim da nije nedohvatljiv.
Dok je  Paxton sasvim soplidan iako nebaca puno za sada u drugoj sezoni još nema poraz uz to svakako da Marinersi imaju dosta dobar bulpen koji može da iznese i dužimeč štosigurno Det. nemože ako Porcelo uđe u probleme.
Hiterski su Tigersi jači ali Marinersi dugo nisu bili jači u tom segmentu i u sjajnoj su formi na zadnjih 10 mečeva imaju 8-2i 4 vezane pobede.
Kako bilo ja moram večeras da probam sa Marinersima ML....!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

MLB - Pinnacle  :glove:

WSH : PIT - WSH :uredu:

BOS HOU - HOU +1.5 :uredu:

TB : NYY - NYY +1.5 :nije:

TEX : LAA - LAA :uredu:

CHW : TOR - TOR :nije:

COL : CIN - CIN :uredu:

LAD : MIL - LAD :nije:

SF : PHI - SF :nije:

:crossfingers:  :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...