Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

20.08.2014.

Recommended Posts

Baseball, MLB
19:05 CET (20/08/2014)
Philadelphia Phillies - Seattle Mariners(Team Totals)
Pick: Philadelphia Phillies Under 3.5
Odd: 1.75
Bookie:Pinnacle Sports
Stake: 4/10

 

 

 

Večeras se na Citizens Bank Park, (Philadelphia, Pennsylvania) igra meč između domaćih Philliesa
(55-71, 27-37 home) i gostujućih Marinersa(68-57, 34-25 away)...
Treći meč u seriji obe ekipe su dobile po jedan meč -

08/19/14   PHI 2 - SEA 5   
08/18/14   PHI 4 - SEA 1

Na ovom meču ja ću uzeti under poena  domaćina jelsmatram da je granica od 3.5 granica ispod koje bi gosti mogli da zadrže napad domaćina.
Na moundu za Seattle: Paxton (3-0, 2.20 ERA) mladi pičer koji baca sve bolje i prošli put sam pisao o njemu još nema poraz posebno je sjajan na gostovanjima gde je na zadnja tri gostovanj dozvolio samo 3 rana i to protiv kakih napad L.A.A.(0), Baltimor( 2) i Detroit( 1) uz to Marinersi imaju i dobar bulpen.
Napad File je dosta loš ove sezone posebno često kući su neefikasni večeras sa malo promešanim lineupom.
Uz to često Hamelsu nedaju dobar suport posebno u Filad.
Kako bilo ja uzimam večeras under poena Filiesa makar i za nešto niži ulog...!!!

Edited by Crni

Share this post


Link to post
Share on other sites
Baseball, MLB
01:05 CET (21/08/2014)
New York Yankees - Houston Astros(Handicap)
Pick: New York Yankees -1
Odd: 1.71
Bookie:Pinnacle Sports
Stake: 6/10


Večeras se na Yankee Stadium,( New York, New York) igra meč između domaćih Yankeesa(63-60, 29-30 home) i gostujućih Astrosa(53-73, 24-37 away)...
Drugi meč u seriji sinoć su pomalo iznenađujuće dobili gosti :

08/19/14   NYY 4 - HOU 7

Još jedan poraz u seriji protiv jedne od najlošijih ekipa u ligi bi bilo previše ako hoće da ostanu u trci za pley of.
Ja bi večeras dao prednost domaćinu u svemu i uzeću njihovu pobedu u hendikepu...!!!
Na moundu za New York: Pineda (2-2, 1.82 ERA) dok za Houston: Feldman (6-9, 4.45 ERA) svakako bi dao ovde prednost Pinedi iako se tek vratio sa DL-a.
Pineda se posle povrede vratio pre nedelju dana na vrućem terenu u Bal. i odbacao odlično 5 inn. sa jednim dozvoljenim ranom verujem da i večeras može da odbaca dobro bar 5-6 izmena jel svakako je napad Hou. daleko slabiji.
Sa druge strane Feldman koji baca cele sezone dosta promenjivo na prošlom startu je napucan od strane Red Soxa gde je dozvolio čak 7 ranova verujem da ga i večeras udarči Yenkija mogu dohvatiti.
Sastav domaćina je bez većih problema sa povredama i mogu računati na najjači tim u kome imaju dosta dobrih udarača.
I tradicija je apsolutno na starni domaćina -

HOU are 4-13 in the last 17 meetings.
HOU are 2-6 in the last 8 meetings in New York.

Kako bilo ja uzimam večeras Yankeese u hendikepu...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

MLB - Pinnacle  :glove:

MIL : TOR - MIL :nije:

CHC : SF - SF :uredu:

CWS : BAL - BAL :uredu:

LAD : SD - LAD :nije:

:crossfingers:  :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...