Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

05.09.2014.

Recommended Posts

Baseball, MLB

04:05 CET (06/09/2014)

Oakland Athletics - Houston Astros(Handicap)

Pick: Oakland Athletics -1.5

Odd: 2.04

Bookie:Pinnacle Sports

Stake: 5/10

 

Večeras se na O.co Coliseum,( Oakland, California) igra meč između domaćih Athleticsa(79-60, 44-25 home) i gostujućih Astrosa(61-79, 26-40 away)...

Po meni su večeras domaćin veliki favoriti i iako su u jako lošoj formi sa 3-7 čak im i diviziski protivnici Angelsi beže čak 5 pobeda iako je do skoro celu sezonu Oak. imao prednost ali sad im je čak i wild card ugrožen a tim koji je i bez pojačanja bio sjajan a doveo je dosta kvalitetnih pojačanja zadnjeg u nizu legendarnog Power udarača Adam Dunna koji je odma udario HR Kingu Felixu i pokazao iako već u poznim godinama ipak još može mnogo na poziciji DH hitera.

Jednostavno Athleticsi žele SVETSKU SERIJU i sve ispod toga ih sigurno neće zadovoljiti a da neodu u pley of bi bilo ravno katastrofi!!!

Sad malo o samom meču dolazi im jedan od lošijih timova u ligi i redovna mužterija posebno na Coliseumu

 

HOU are 1-8 in the last 9 meetings in Oakland.

 

Iako su Astrosi u seriji od 4 pobede po meni je večeras sve apsolutno na strani Oak.

Na moundu za Oakland: Samardzija (6-11, 3.14 ERA) dok za Houston: Oberholtzer (4-10, 4.39 ERA) svakako da je ovdeogromna prednost na strani Samar. iako nije u sjajnoj formi ali ako protiv nekog ima uspeha onda je to svakako Hou. na tri meča protiv njih ove sezone ima sjajnu statistiku 2-0 2.78 ERA uz to da je Oak. dobio sva tri meča prilično ubedljivo -

 

08/25/14    HOU 2 - OAK 8

07/29/14    HOU 4 - OAK 7

07/24/14    OAK 13 - HOU 1

 

Nadam se i večeras ubedljivoj pobedi.

Sa druge strane Oberholtzer baca u jako lošoj formi na zadnja tri starta 0-2 7.71 ERA i verujem da ga mogu i moraju dohvatiti udarači Oak.

Naravno i u hitingu je velika prednost na strani Oak.

Kako bilo po meni je večeras sve na strani Oak. i uzeću njihovu pobedu u hendikepu jel sve sem njihove ubedljive pobede bi me iznenadilo možda bi napao i jače ali nevolim hendikepe da udaram JAČE!!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

MLB - Pinnacle  :glove:

WAS : PHI - WAS :nije:

MIA : ATL - MIA :uredu:

TEX : SEA - SEA :uredu:

MIL : STL - MIL :uredu:

COL : SD - COL :uredu:

LAD : ARI - LAD :uredu:

DET : SF - DET :nije:

 

:crossfingers:  :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...