Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

15.09.2014.

Recommended Posts

Baseball, MLB
01:10 CET (16/09/2014)
Atlanta Braves - Washington Nationals(Team  Points)
Pick: Atlanta Braves Over 3
Odd: 2.07
Bookie:Pinnacle Sports
Stake: 5/10


Večeras se na Turner Field, (Atlanta, Georgia) igra meč između domaćih Bravesa(75-74, 40-31 home) i gostujućih Nationalsa(85-63, 39-35 away)...
Na večerašnjem meču ja neću uzeti bobednika duela ali kao i zadnjih par puta moram uzeti u ovakom Pitching Matchupu over poena Bravesa jel je po meni granica od 3 rana bez obzira na loše igre Bravesa dostižna!!!
Glavni razlog je večerašnji bacač Was. na moundu je  S.Strasburg (11-11, 3.46 ERA) iako svakako kvalitetni bacač koji je u solidnoj formi ali na gostovanjima baca mnogo lošije dok je ono najgore što protiv Atl. ima užasnu statistiku na zadnjih 9 startova 0-3 uz kriminalnih 7.17 ERA zadnja tri meča ove godine sam uvek uzimamo over Atl. i uvek je bio 3 ili 3.5 i na sva tri meča je više nego lagano prolazio čak 19 ranova su dali Bravesi na ta tri meča 7,6,7 verujem da iako udarači Bravesa neigraju konstantno dobro da i večeras mogu do bar 3 rana jel očito da Strasburg ima već fobiju od njih!!!!
Inače i Was. jako loše prolazi protiv Bravesa -

WAS are 12-27 in the last 39 meetings.

I iako loše igraju Atlanta i dalje ima šanse za wild card!!!
Kako bilo po meni je margina mala a kvota suviše dobra da je propustim i uzimam Over 3 na Bravese...!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Baseball, MLB
03:40 CET (16/09/2014)
Arizona Diamondbacks - San Francisco Giants(Money Line)
Pick: San Francisco Giants   
Odd: 1.84
Bookie:Pinnacle Sports
Stake: 6/10


Večeras se na Chase Field,( Phoenix, Arizona) igra meč između domaćih Diamondbacksa(61-88, 31-44 home) i gostujućih Giantsa(82-67, 40-32 away)...
Prvi meč u seriji koja je svakako od mnogo većeg značaja za Giantse posebno posle dva vezana poraza od glavnog konkurenta Dodgersa koji im sad beže 3 pobede ali sad im je ugroženo i wild card mesto!!!!
Na moundu večeras za Arizona: Miley (7-11, 4.28 ERA) dok za San Francisco: Vogelsong (8-10, 3.90 ERA) oba pičera se ne nalaze usjajnim formama ali u zadnje vreme Vogelsong dobija sjajan suport i S.F. na njegova zadnja 3 starta ima 2-1 dok Arizona na zadnja 3 starat Mileya iako ima nešto bolju statistiku ima 1-2.
Inače na zadnja dva meča protiv Ari. Vogel. je odbacao sjajno 1.38 ERA ali je problem što nije dobio suport ali je to bilo u S.F. nadam se večeras boljem suportu.
Dok Arizona kad Miley startuje protiv S.F. nema dobru statistiku 2-6.
I u hitingu bi dao blagu prednost Giantsima kojima se možda i vraća veoma bitni LF M. Morse kao i to da lineup Giantsa jako dobro namešten protiv levorukih bacača.
Uz sve Giantsi imaju svakako i ogroman motiv dok je i tradicija apsolutno na njihovoj strani u Arizoni -

SF are 16-5 in the last 21 meetings in Arizona.

To sve mi je više nego dovoljno da uzmem ML na Giantse.....!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

MLB - Pinnacle  :glove:

BAL : TOR - BAL :uredu:

HOU : CLE - HOU :uredu:

LAD : COL - LAD :uredu:

LAA : SEA - LAA :uredu:

KC : CWS - KC :uredu:

ARI : SF- SF :nije:

:crossfingers:  :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...