Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

28.09.2014.

Recommended Posts

American Football, NFL
19:00 CET (28/09/2014)
Chicago Bears - Green Bay Packers(Money Line)
Pick: Green Bay Packers
Odd:1.83
Bookie: Pinnacle Sports
Stake: 5/10


Večeras se na Soldier Field,( Chicago, IL ) igra meč između domaćih Bearsa(2-1, 0-1 home) i gostujućih Packersa(1-2, 0-2 away)....
Svakako jedan od najvećih derbija NFL-a i ogromno rivalstvo vlada između dva tima iako su sezonu otvorili lošije ja bi večeras ipak dao prednost Packersima i uzeću njihovu pobedu ML!!!
Bersi iako su na 2-1 nisu me oduševili i smatram da teško nešto više mogu ove sezone gledao sam ih protiv S.F. i verovatno ni sami neznaju kako su do pobede došli samo zahvaljujući užasnom izdanju Kaepernicka koji je svojim greškama tim od ubedljive pobede odveo u poraz.
Packersi su loše startovali ali imali su i dva izuzetno teška gostovanja i sad moraju da se vade protiv Bersa jel još jedan poraz bi bio izuzetno bolan.
Tradicija je apsolutno na strani gostiju koji imaju 4 uzastopnepobede u gradu vetrova kao i 8-2 u zadnjih 10 mečeva.
Mnogo više verujem u Rodgersa nego u Catlera no videćemo.
Kako bilo uzimam ML na Packerse...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

American Football, NFL
22:25 CET (28/09/2014)
Minnesota Vikings - Atlanta Falcons(Handicap)
Pick: Atlanta Falcons -4
Odd: 2.02
Bookie: Marathonbet
Stake: 6/10


Večeras se na TCF Bank Stadium,( Minneapolis, MN) igra meč između domaćih Vikingsa(1-2, 0-1 home) i gostujućih Falconsa(2-1, 0-1 away)...
Po meni je večeras sveapsolutno na strani gostiju u sve sem njihove sigurne pobede bi po meni bilo iznenađenje.
Vikingsi su sjajno startovali u sezoni pobedom u St.Louisu ali od kako u timu nema sjajnog RB A. Petersona još i povreda prvog QB   M. Cassela jednostavno sa tim su pali njihovi veliki planovi jel bez njih dvojice Vikingsi teško mogu nešto više.
Sa druge strane Falconsi dolaze puni samopouzdanja posle razbijanaj T.B. i svakako je ekipa na čelu sa sjajnim QB    M. Ryanom večeras veliki favorit jednostavno moraju da iskoriste probleme Vikingsa.
Uz to Falconsima i odgovara teren u Minn. na zadnja četiri meča imaju 3-1!!!
Kako bilo javečeras uzimam hendikep na Falconse....!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

MLB - Pinnacle   :glove:
SEA : LAA - SEA    :uredu: 
SF : SD - SF    :uredu: 
CWS : KC - KC   :uredu: 
MIL : CHC - MIL   :nije: 
ARI : STL - STL   :uredu: 
:crossfingers:   :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...