Jump to content
Sign in to follow this  
Tuto

09.10.2014.

Recommended Posts

Pozdrav ekipici i gostima!     :57bye:

:kahva:

:13cheers: 
 
Uspješan dan! :50yes:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da tebe nema sve bi ovo palo u vodu :57bye:

Pozz  :81Bet-Club_forum:

 

Trudim se, trudim, koliko mogu. Eto, ima nas nekolicina kojima nisu važne nagrade, niti visina nagrada, niti 'luda baljezganja i čatanja', ali uvjek se nađe dobar prijelog za odigrati i nešto zaraditi, a to je i svrha ovakvih foruma. Vjeruj mi da sam i sa time veoma zadovoljan.

 

Srdačan pozdrav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

NHL - Pinnacle  :28nhl:
TB : FLA - TB
PIT : ANA - PIT
DAL : CHI - DAL OVER 2,5
BUF : CLB - CLB OVER 2,5
NAS : OTT - NAS
ARI : WIN - WIN +1.5
:crossfingers:  :14clover:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Trudim se, trudim, koliko mogu. Eto, ima nas nekolicina kojima nisu važne nagrade, niti visina nagrada, niti 'luda baljezganja i čatanja', ali uvjek se nađe dobar prijelog za odigrati i nešto zaraditi, a to je i svrha ovakvih foruma. Vjeruj mi da sam i sa time veoma zadovoljan.

 

Srdačan pozdrav.

Ma te nagrade pokvare forume. Pogledaj npr. fan forume nekih sportskih klubova, ljudi se nađu i komentiraju iz dana u dan. Kad sam tek došao na BC (još uvijek sam član samo ovog foruma) baš me bolila kita za nagrade, zanimljivo je bilo komentirati i predviđat susrete. Isto me danas zaboli. Posao imam. Para isto imam. Na kladi sam i dobivao puno i ispušio puno keša pa me nikakve nagrade ne motiviraju previše, više neki niz pogodaka pa ako nešto kapne..još bolje. Jesi skužio da je najveći promet na forumu bio za vrijeme onih poker freerolla pa ako Dwiz ovo čita možda dobije kakvu ideju. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozdrav, zadnjih dana sam u poslu pa nisam ni obratio paznju da je poceo NHl, za sad cu samo da pratim rezultate a kasnije malo i da se ukljucim u tipovanje, fudbalskla ponuda je dosta losa kad su reprezentacije pa i slabije igram  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...