Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

09.10.2014.

Recommended Posts

Hockey, NHL
01:30 CET (10/10/2014)
Tampa Bay Lightning - Florida Panthers(Totals)
Pick: Over 5.5
Odd: 1.98
Bookie: Marathonbet
Stake: 5/10


Večeras se na Amalie Arena,( Tampa, Florida) igra meč između domaćih Lightninga(0-0-0, 0 pts) i gostujućih Panthersa(0-0-0, 0 pts)...
Već u prvom meču derbi Floride i ATLANTIC div. svakako uvek žestoki okršaji između timova gde vlada veliki rivalitet i svaki meč je prepun naboja iako je večeras otvaranje na Floridi svakako da će oba tima težiti da pobede iako je Tampa favorit ja ću već tradicionalno uzeti Over golova na meče po meni zaista neverovatno dobroj kvoti koja mislim da će padati!!!
Oba tima imaju dosta dobre napade posebno Tampa ali i Florida ima dosta kvalitetan i brz napad dok odbrane obe ekipe nisu sjajne.
Tradicija je apsolutno overaška u njihovoim duelima u zadnjih 5 mečeva je padalo 7 ili više golova dok na 8 od 10 zadnjih mečeva je ušao Over dok u Tampi je još efikasnije -

Over is 8-1 in the last 9 meetings in Tampa Bay.

Da nije start sezone išao bi možda i sa jačim ulogom ovako uzimam za srednji ulog Over 5.5 na meču...!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

NHL - Pinnacle  :28nhl:
TB : FLA - TB
PIT : ANA - PIT
DAL : CHI - DAL OVER 2,5
BUF : CLB - CLB OVER 2,5
NAS : OTT - NAS
ARI : WIN - WIN +1.5

:crossfingers:  :14clover:

Share this post


Link to post
Share on other sites

American Football, NFL
02:25 CET (10/10/2014)
Houston Texans - Indianapolis Colts(Money Line)
Pick: Indianapolis Colts
Odd:1.71
Bookie: Marathonbet
Stake: 6/10


Večeras se na NRG Stadium,( Houston, TX ) igra meč između domaćih Texansa(3-2, 2-0 home) i gostujućih Coltsa(3-2, 1-1 away)...
Svakako veoma bitan meč za obe ekipe ali meč u kome bi ja dao prednost gostima!
Texansi su izuzetno tvrdi posebno u Hou. napad ima dosta perspektive gde su vođe QB R.Fitzpatrick - 89-137, 1056 yds, 5 tds i RB A.Foster - 86 car, 404 yds, 3 tds ali iako Fitzpatrick ima potencijal ipak puno greši ima čak 6 INT.
Odbrana je tvrda ali statistički ne sjajna i sumnjam da u pravoj meri mogu zaustaviti napad gostiju koji je sve bolji.
Sa druge strane Coltsi posle dva startna poraza ali protiv sjajnih timova Den., i Fila. u kojima nisu bili inferiorni usledele su tri ubedljive pobede i sigurno prepuni samopouzdanja dolaze večeras.
Napad deluje sjajno sa fenomenalnim QB Luck - 147-216, 1617 yds, 14 tds koji je i vodeći u NFL-u tu su i dva odlična RB T. Richardson i A. Bradshaw i zaista napad deluje sjajno i odbrana je dosta čvrsta.
I prošle sezone obe pobede Coltsa -

12/15/13   HOU 3 - IND 25   
11/03/13   IND 27 - HOU 24

Kako bilo ja večeras uzimam pobedu Coltsa ML...!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...