Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

12.10.2014.

Recommended Posts

American Football, NFL
19:00 CET (12/10/2014)
Miami Dolphins - Green Bay Packers(Money Line)
Pick: Green Bay Packers
Odd:1.79
Bookie: Marathonbet
Stake: 6/10


Večeras se na Sun Life Stadium,( Miami, FL) igra meč između domaćih Dolphinsa(2-2, 1-1 home) i gostujućih Packersa(3-2, 1-2 away)...
Po meni je gotovo sve na strani gostiju večeras Miami me do sadanije oduševio pre pobede prošle nedelje nad ipak očajnim Oak. pre toga dva ubedljiva poraza iako tim ima potencijal igraju sa jako puno oscilacija posebno napad!
Dok Packersi su digli formu i u zadnje vreme igraju fenomenalno dva ubedljiva trijumfa i dolazena Floridu prepuni samopouzdanja.
Iako odbrana domaćina nije loša ipak nevidim kako mogu da zaustave  Rodgersa koji sve bolje predvodi napad Packersa.
Kako bilo ja uzimam pobedu Packersa ML na meču...!!!
 
 
American Football, NFL
22:05 CET (12/10/2014)
Oakland Raiders - San Diego Chargers(Handicap)
Pick: San Diego Chargers -6.5
Odd:1.83
Bookie: Pinnacle Sports
Stake: 6/10


Večeras se na O.co Coliseum,( Oakland, CA) igra meč između domaćih Raiders(0-4, 0-2 home) i gostujućih Chargers(4-1, 1-1 away)...
Jednostavno po meni je sve apsolutno sve na strani gostiju i sve sem njihove ubedljive pobede bi bilo prilično iznenađenje!!!
Oak. igra očajno sva 4 poraza u sezoni napad im deluje izuzetno loše iako je odbrana solidna jednostavno nedaju odbrani previše vremena za predah uz to jako puno greše.
Sa druge strane S.D. igra fantastično posle startnog poraza od Ari. koji su tesno izgubili nannizali su 4 sjajne pobede gde susrušili i šampiona.
Odrana igra fantastično što napad koristi na sjajan način i oni deluju sjajno predvođen  QB P. Riversom koji igra sezonu karijere i nevidim kako Oak. ih može zadržati čak su i Šampionsku odbranu Seatla razbili.
Kako bilo ja ovde uzimam pobedu Chargersa u hendikepu...!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...