Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

15.10.2014.

Recommended Posts

Hockey, NHL
02:00 CET (16/10/2014)
Detroit Red Wings - Boston Bruins(Money Line)
Pick:  Boston Bruins
Odd: 1.87
Bookie: Marathonbet
Stake: 5/10


Večeras se na Joe Louis Arena,( Detroit, Michigan) igra meč između domaćih Red Wingsa(1-1-0, 2 pts) i gostujućih Bruinsa(1-3-0, 2 pts)...
Ovo im je već drugi meč u sezoni u prvom su Red Wingsi pobedili sa 2-1 iako od tog meča Bruinsi neigraju sjajno vezali su dva poraza ja bi ipak njima večeras dao prednost.
Sa druge strane Red Wingsi samo dva odigrana meča u sezoni pobeda nad Bos. i poraz od Anah.
Iako Det. ima solidani iskusan tim ipak mislim da su u klizanju ipak inferiorni protiv Bruinsa i dalje su bez legendarnog C P. Datsyuka.
Bruinsi svakako jedan od najvećih kandidata za titulu posle startnog trijumfa su nanizali tri vezana poraza ponajviše zbog neefikasnosti napada ali mislim da tome mora doći kraj ipak imaju sjajan tim i iako neće biti lako u Det. do ovosezonskog poraza Bruinsi su bili vezali 4 pobede nad Red Wingsima -

04/26/14   BOS 4 - DET 2   
04/24/14   DET 2 - BOS 3 (OT)   
04/22/14   DET 0 - BOS 3   
04/20/14   BOS 4 - DET 1

Nadam se da i večeras Brinsi mogu i moraju do pobede i uzimam njihovu pobedu ML....!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...