Jump to content
Sign in to follow this  
Crni

23.10.2014.

Recommended Posts

American Football, NFL
02:25 CET (24/10/2014)
Denver Broncos - San Diego Chargers(Team  Points)
Pick: San Diego Chargers Over 20.5 
Odd: 1.86
Bookie: Pinnacle Sports
Stake: 5/10


Večeras se na Sports Authority Field at Mile High,( Denver, CO) igra meč između domaćih Broncosa(5-1, 4-0 home) i  gostujućih Chargers(5-2, 2-1 away)...
Svakako derbi velikih rivala u AFC WEST diviziji između kojih će se najverovatnije i voditi bitka za div. tron.
Iakom su Broncosi svakako favoriti ipak mislim da su Chargersi podcenjeni i iako sam prvo mislio da uzmem liniju na Cha. ipak sam odlučio da uzmem over poena gostijujel mislim da je linija od 20.5 svakako dostižna za goste!!!
S.D. je sjajno otvorio sezonu u zadnja dva meča su odigrali lošije i doživeli jedan poraz od K.C. ali svakako napad gostiju deluje sjajno vođa napada QB P. Rivers igra možda i najbolju sezonu u karijeri deluje fantastično bacio je skoro 2000y uz 17 TD i samo 3 INT ima izuzetne hvatače K. Allen ,M. Floyd ,E. Royal  kao i  legendarnog TE A. Gatesa koji igra ovu sezonu kao na vrhuncu karijere i jako će biti teško Den, odbrani da zaustave napad kroz vazduh atu je upravo Den. odbrana najranjivija!
Uz to ako neko zna da pobeđuje podno velike planine onda je to svakako S.D. -

Chargers are 7-0-4 ATS in their last 11 meetings in Denver.

U zadnjih 6 mečeva  u Den. samo prošle sezone nisu prešli ovu granicu ali i igrali tad u Dec. po velikoj hladnoći dok u ostalih 5 mečeva su daleko prelazili ovu granicu.
Odbrana S.D. će teško zadržati napad Broncosa na malom broju poena i S.D. mora biti efikasan ako želi da bude konkurentan u meču...
Kako bilo ja mislim da je linija za napad S.D. dostižna i uzimam Over 20.5 na goste...!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

NHL - Pinnacle (OT Included)  :28nhl:
Minnesota Wild - Arizona Coyotes -  Wild   :uredu: 
Los Angeles Kings - Buffalo Sabres - Kings Over 2.5    :nije: 
San Jose Sharks - Columbus Blue Jackets - Sharks   :nije: 
:crossfingers:  :14clover:

Edited by Tuto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...